Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz jobesz #17 üzenetére

    megtaláltam, gta: liberty city stories... ezt láttam psp-n és szerintem emiatt hangzott el pár grafikát kritizáló komment... a gta sorozat pc-ről indult és legtöbben ehhez szoktak, ezért fura a ds megjelenítése... amíg suliba jártam, jól jött volna unalmas előadásra/buszra/stb-re egy ilyesmi kütyü, de akkor is inkább a psp mellett döntök... :) van akinek meg a nintendo jön be, de hát kinek a pap-kinek a papné... én maradok egyenlőre a pc-nél... tény, hogy lassabban avul el egy konzol, mint a pc... (playstation kb 15éve indult útnak... és most járnak a 3. generációnál... rengeteg helyen pedig még ps2 van... az is 9 éves... de a pc az a szememben 10év múlva is pc lesz... :) sokat kell rá költeni, de ezt apránként teszem és x időnként rászánom az adott összeget, mert végülis a szórakozásomat szolgálja :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák