Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz DEAQ #42 üzenetére

    Milyen jellegű? Ha szimulátorról beszélünk már csak azért sem a GT mert ez inkább félszim. Amúgy AC-k modernebbek közül GTR-ek régiek közül. Félszimek között a GT és a Forza (nem a Horizon), etalon viszont a GT nagyon megragadt a múltban ami egyre kevésbé előnyös neki. Továbbá bizonyos dolgokban ami a vezetésélményt érinti a Pcars első két része is leveri...Értem én hogy bevált recept, de hogy 2022-ben még mindig ott tartunk hogy autóverseny játékban nincs edzés időmérő kvalifikáció hanem végig ez az utolsó helyről menj előre baromság megy egy olyan AI ellen ami már 10 éve is kínosan unalmas volt...Olyan az összes verseny érzete eddig mintha mindenki efy gyors safety car mögött menbe libasorban. Baromi ritkán előznek, nem hibáznak. Abszolút nem azt az érzést keltik hogy verseny van. Pár körönként jön az ünnplés pontszám majd automatikus visszajátszás amire 100-ból ha 1x kiváncsi az ember majd vissza pályamenü kilépés ünnep másikverseny duma rajt ..10 perc játékból 2-3 perc felesleges baromság es nyomkodhatod a gombot hogy győzd elnyomni. Erre adalék csak az említett problémák pontosabbam hiányosságok. 2022-ben egy magát szimulátornak kikiáltó singleplayer játékban ezekben minimum kellwtt volna fejlődni. Olyan dolgokba már bele se megy az ember hogy a pályák még mindig tükörsimák, az autó siklik 300-nál is mintha foson csúszna. De legyen nem érdekes elvégre félszim és a vezetés élménye a lényeg. Viszont az említett dolgok igenis hiányoznak és röhej hogy nincs. Remélem igaza lesz azoknak akik szerint ezt mint javítják, pláne hogy a csoda AI ha jól tudom még nincs a játékban.
    Szimplán csalódás hogy játékmenet és szimuláció tekintetében kb egy grammot sem (ja de jött a vizes fizika ami szintén vagy 20 éve a legtöbb szim része ..) tudtak fejlődni olyan játékok irányába amiknél már 10+ éve ezen alapvető dolgok már megvannak.

    Ahogy irtam durván GT fanoknak akik nem vártak semm fejlődést szuper. Nekem lejtmenet a széria a 4 után...De legalább most nem online baromság az egész .. Kíváncsi leszek javítanak-e valit rajta leglább az ocsmány HUD lehetőségeken...

Új hozzászólás Aktív témák