Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Sanraith #6 üzenetére

    Konkrét részleteket nem tudok, annyi bizonyos, hogy a HUAWEI BT támogatása (és különösen az olcsóbb telefonjaiknál) hiányos. Vannak szolgáltatások a szabványon belül is, amelyek támogatása opcionális, valami hiányozhat ezekből a cuccokból. Párom P9 Lite 2017-e nem akart menni vele rendesen, a Mediapad M5 10.8 tabletem meg igen. A jó hír, hogy van rá részleges megoldás, Play-ből letölthető egy magyar fejlesztő munkája Fix for fitbit huawei, vagy hasonló néven), és azzal azért egészen megbízhatóan megy. Persze ez csak patkolás, újradurrantja időnként a háttérben a telefonon a BT szolgáltatást, nagyjából ennyi, ha jól értem.

    pusszycat: őszintén szólva nem éreztem hiányát sem a Charge, sem most a Charge 3 esetén. Az árazás persze pofátlan, ebben egyetértünk. Én azért vagyok ezzel a márkával elnéző, mert látom, hogy mind a mai napig támogatják még az első piacra dobott terméküket is. Ha így nézed, és nem vagy cserélgetős típus, akkor megveszed, és használhatod évekig a cuccaikat, ezt manapság már (sajnos) értékelni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák