Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Plazmacucci #1 üzenetére

    A telefon jó, csak az ára... Értemén, hogy a csúcstelók már lassan páréves használt autó árában mennek. De érdemes belegondolni, hogy ennek kb feléből már ki lehet fogni egy 2évig használható középtelót és a pénz másik feléből 2év után vesz újabbat az ember.

    #3: 600€-ért vettem anno a korabeli csúcs s7edge-emet, ami egyébként még mindíg kiszolgál. Ez nem csúcstelefon, ráadásul még töltőt is vegyek hozzá, nonszensz... 400EUR alatt rakás telefon található, ami mindennapi használatra tökéletesen elég, és még ez a töltős szerencsétlenkedés sincs.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz cirx #10 üzenetére

    Az embernek ki kell találnia, mit ad fel. A gugli szuperhosszú supportot ad - de ennek úgy megkéri az árát, mintha kb 2-3év múlva egyébként is cserélnéd a telót.

    #14: nem néztem bele mélységeiben, de pl a samu a52 család (sima, 5g, s) elég jól sikerült.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Tewe013 #56 üzenetére

    Ezek jól hangzanak, de:

    - r=1 usert mennyire zavarja manapság a "bloatware"? rábökök az appra ami kell, működik, csá.

    - jó kamera persze fontos, de mekkora is a valós, gyakorlati különbség pl egy x éves p30pro-hoz, samu a52-höz képest? Egy idő után elkérkezik az ember az "elég jó" szinthez, aztán ha igazi szintlépés kell spéci feladatra, akkor beszerez egy FF milcet...

    - frissítés: szuperjó dolog persze, de: ekkora felár kiperkálása helyett vehetek egy olcsóbb telót, amit 3év után kukázok. Nem mellesleg, most egy 5éves csamcsungot nyúzok, a jelek szerint senki se törte még fel a telót. Persze nem egy életbiztosítás egész éveket biztonsági frissítés nélkül úszni, de ha az ember nem saját maga invitálja a bajt, elég kicsi annak az esélye, hogy remote meghackeljenek.

    Szó se róla, nekem is nagyon szimpatikus csomag, de én max 150kHUF cash-t szánnék végösszegben (kedvezmények levonása, ajándékok eladása után) erre, de inkább kevesebbet. Most úgy tűnik, 260£ környékén tudok venni egy samu a52s 5g-t, ami 112kFt. Gyengébb teló? Igen. Bőven kiszolgál 3 évig? Igen. Innentől kezdve nem látom be, miért is parkolnék +100eFt-ot telefonban...

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz MC Pite #66 üzenetére

    +#67: a52s 5g, nagyonnem sima a52. 5g, erősebb SoC, mint "apróságok".

    A snapi 778G mire nem elég/mire nem lesz elég 2éven belül :F?

    No mind1, én elsimerem, hogy a pixel jobb, csak én szimplán nem használnám ki. Egy időben nagyon érdekelt pl a 3.0-ás USB-csatlakozás - mostmár nem, mert rájöttem, hogy amire használnám (milcről nyers fotók-videók leszedése) szimplán nincs akkora adattömeg nálam, hogy ez perdöntő lenne. A jobb kamera kérdéskört meg ugye pont a fentebb említett milc oldja meg. Ami nálam még számít, a vízállóság és mivel nemrég költöztünk a ködös albionba, kifejezetten jól jön az új helyi csatis töltő, amit kedves gugliék kihagytak.

    Az SoC-nek meg igazából csak a mezei r=1.5 appokkal kell jól elbírnia, böngésző, mindenféle navigációk (köztük pixelgrafikus csodák is), stb - erre a snapi untig elég lesz nekem.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák