Új hozzászólás Aktív témák

  • -Fireblade-

    csendes tag

    En pont a napokban ujitottam be egyre, Nexus 6P-rol valtottam 4 ev utan. Eredetileg Pixel 3-at terveztem, mert az XL design-t borzalmasnak talaltam, azonban Amazonon sikerult 300£-tal olcsobban hozzajutni egy uj (bontatlan) XL-hez. Mivel nagy kezem van, eleve a nagyobb kepernyot preferalom, es ugy voltam vele, ha nagyon nem tetszik, majd kis rafizetessel valtok a 4-esre osszel. Nos par nap hasznalat utan azt kell mondjam, kellemeset csalodtam. Mar a kezdetektol fogva kovettem a Pixeleket, ugyanis mobil fejlesztokent nekem elsodlegesen a hosszantarto tamogatas es a gyors szoftveres frissitesek a dominansak, igy tisztaban voltam a gyermekbetegsegeivel. Alapszabaly egyenlore, hogy Google telefont start idejen nem szabad venni, kell par honap mire orvosoljak a hibakat (mar amit tudnak). A notch korantsem annyira zavaro, mint gondoltam: a kepernyo azon pontjan van, ahol teljes kepernyos tartalomfogyasztas kivetelevel (amit en inkabb 27+ mereten szeretek) jellemzoen semmi sincs. Az allapotjelzo ikonokat felnyomtak a ket sarokba, egy felul sotetebb haterrel pedig a notch teljesen beleolvad a kepernyobe (ha van igeny ra, kuldhetek fotot rola). Nagyon jok a gesztusok, az egesz Google-fele Android sima, konnyu hasznalni, mar-mar iPhone X(s/R)-t kozelit (egyet hasznaltam par napig, es az volt az elso iPhone, amit nemhogy nem utaltam, de kifejezetten szerettem. Olyan logikus volt a kezelese, hogy 2 perc alatt beletanultam, nem zavar a tipikus droidos "o jaj, nincs csak 1 gomb, az is minek..."). Az akku ido is barati, de itt elfogult vagyok: a Nexus 6P-t olyan sokaig hasznaltam, hogy tonkrement az akku benne, csereltem felidonel, de azota ismet eljutottam oda, hogy nagyon hamar lemerul, igy az ovatos napi 2-3 oras hasznalatomnal nem csoda, hogy az uj Pixel meg nem ment 65% ala. A kepernyo meseszep a nagyon, a kiadasnal kimaxolta a DisplayMate pontrendszeret, teljesen megertem miert. Azt pedig, hogy a kamera milyen jo, nehez erzekeltetni: erdemes inkabb elmenni egy boltba es kiprobalni, ha van ra lehetoseg. A portre es az ejszakai mod egeszen elkepeszto, de az autofokusz zarasa (tartja a fokuszt a mozgo objektumon) is nagyon hasznos annak, aki szeret fotozni. Ha valakinek kerdese van nyugodtan irjon privatban vagy erre a hsz-re valaszolva.

    UI: bocs az ekezetnelkulisegert, csak angol billentyuzet van keznel.

Új hozzászólás Aktív témák