Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz gzbotii #3323 üzenetére

    Eddig:
    MIUI: Eleg szep, gyors, jo animaciok, viszonylag testreszabhato. Van par felkeszsegre utalo jel itt meg ott (pl kikapcsolas animacional egy jelly bean kep jelenik meg - fura), de alapvetoen jol nez ki. Viszont eleg egyertelmuen az ios-rol probal lemasolni szinte mindent, koztuk sok olyan dolgot, ami kifejezetten jobban mukodik android-on szerintem. Ez meg szerintem abszolut nem hianyzik. Nincs alapbol gapps, kulon flash-elni kellett, root sem mukodott szoval supersu-t is flash-elni kellett.

    Ubuntu Touch: Ez azert egyertelmuen latszik, hogy viszonylag uj fejlesztes, es nem egy sok eve kiforrott Android-on alapul. Szoval azert lassabb, sok helyen kiforratlanabb, vannak bug-ok itt-ott. Appokat is alig latok ra (de lehet, hogy csak rossz helyen nezem). De nagyjabol hasznalhato, es sok jo otlet van benne (pl. geszturak, es az egyedi notification bar), kivancsi vagyok, hogy hosszutavon mi lesz belole.
    Ahhoz szerintem azert mindenkeppen kiforratlan, hogy valaki elsodleges OS-kent hasznalja, szoval dual boot-tal ajanlom a kiserletezobbeknek. Amugy eleg egyszeruen fel lehet tenni, lenyegeben egy CWM flash-eles, majd pedig egy program futtatas az egesz (10 percen belul megvan az egesz), es egy gombnyomasra el is lehet tavolitani ha nem tetszik. [link]

Új hozzászólás Aktív témák