Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) Gery9112

Gery9112
(őstag)

A Sony (Santa Monica) akkor ezek szerint nem tudott most se hibázni. Messze van még 20-a.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2) Deck

Deck
(PH! nagyúr)

Alig várom, hogy megvegyem :D

PS4 Pro & LG 27UD69 // PSN ID: deck91_x

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

8 óra játék után év játéka. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)

A további tartalmakról lehet tudni valamit? Fizetős DLC-k lesznek, ha lesznek egyáltalán?

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#5) DeFranco

DeFranco
(PH! nagyúr)

remekül megírt tesz, és nagyon szimpatikus játék. soha nem volt ps-em, de most kedvet kaptam hozzá :D

(#6) oriic válasza Bad Pritt (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Tudtommal nem lesznek DLC-k hozzá.

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Azosztigen. Felrobbant a zinternet az értékelésektől. :) Kezdek egyre kíváncsibb lenni.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#8) Bad Pritt válasza oriic (#6) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Akkor jó. :)

Mostanában csak GOTY-okat meg complete pack-eket veszek már (HZD volt és Spoderman lesz kivétel), most épp az AC Origins-t nyúzom, szóval nem lenne értelme megvennem a GoW-ot, de majd egy kisebb leárazásnál behúzom.

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#9) ProEvoFan válasza .LnB (#7) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Felrobbant?Még finoman is fogalmaztál!

(#10) .LnB válasza ProEvoFan (#9) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ezt se mondták még nekem. De értem, hogy érted. :)

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#11) ProEvoFan válasza .LnB (#10) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

A legtöbb teszt megemlíti, hogy az ilyen exkluzív játékokért kell venni PS4et.Ezt neked célzottan írom, mert a ps4 topikban láttam filózol egy ps4 vásárlásról.
Itt az idő!

[ Szerkesztve ]

(#12) pzstm

pzstm
(Jómunkásember)

Ez a játék miatt fogok kölcösnkapni egy Ps4 Pro-t egy hétvégére, ősszel meg Spiderman. :B

iPhone8 Plus 64GB Black |Surface Pro3 256GB Type Cover 3|Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) .LnB válasza ProEvoFan (#11) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Januárban írtam: [link] Lett is belőle cirkusz a kommentek között. :)
Szóval tudom én nagyon jól. :)

(#14) Szakiii válasza pzstm (#12) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

Kemény hétvége lesz :D :R

S7 black - ASUS ROG 553 VE - 7700 hq - 1050 ti - 512 SSD - 16GB DDR4

(#15) pzstm válasza Szakiii (#14) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

hosszúhétvége, bár lehet kettő is lesz, mire megszokom a kontrollert :DDD

iPhone8 Plus 64GB Black |Surface Pro3 256GB Type Cover 3|Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) Kvelstadt válasza oriic (#3) üzenetére

Kvelstadt
(PH! kedvence)

Köszi oriic, jó volt a teszt. Elolvastam a topikba linkelt gamestarost is de wz nemsok minden volt ehhez képpest.
Eddig is fix volt hogy veszem de ez még fokozta, azaz rengeteg az a 8nap 20.áig, és az enyém nem fog semmilyen aprón kikötni mert úgy meg veszem digitálisba mint a huzat!

\ [T] /

(#17) l.skywalker

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kiváló teszt, érdemes játék! Fent van a listámon, amiért érdemes lesz PS-t vennem :D

#######<<<<<<<<FCK DRM>>>>>>>>#######

(#18) plus44 válasza oriic (#3) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Akkor minek a két oldal rizsa. :DDD

Na jó ON is leszek. Rég megrendelve, minden más felfüggesztve addig, lélekben készülök a játékra. Az asszony is... :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) arpi6k

arpi6k
(PH! addikt)

Messze van még jövő hét Péntek... :O

Intel & ATI

(#20) oriic válasza plus44 (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem en irtam a tesztet. :D En kulon jatszom vele.

Live-Die-Respawn

(#21) .LnB válasza oriic (#20) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ha te írtad volna 85-öt kapott volna. ;] ;]

(#22) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nekem sajnos sosem jött be ez a széria, de most újra nekifutok hátha. :D

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#23) oriic válasza .LnB (#21) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ne farassz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Boxon meg kaptunk egy Sea of Thieves-et. :O

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#25) celafat

celafat
(tag)

Orulok nagyon, hogy jol sikerult a jatek. Voltak fenntartasaim egy kicsit, hogy a jatekmenetbeli ujitasok nem feltetlen fognak jol elsulni, de ezek szerint szerencsere tevedtem.

(#26) Gery9112 válasza szupermacs (#24) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Köszönjük. :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#27) szupermacs válasza Gery9112 (#26) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Szívesen.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#28) arelim

arelim
(kvázi-tag)

mindig is fáztam a magyarításoktól. official vagy lelkes házibarkács, egyre megy.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#29) Baggins86 válasza arelim (#28) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

Gondolom játszhatod angolul is. Aki meg nem tud, vagy nem olyan jól angolul, az a félrefordításokkal együtt is jobban fogja élvezni, mint nélküle.

(#30) oriic válasza arelim (#28) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Magyarítás csak extra, játszható több nyelven is a játék.

Live-Die-Respawn

(#31) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Egy hónapja nem kapcsoltam be a pro-mat, de most végre megint van mivel játszani. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#32) Gery9112 válasza arelim (#28) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Pedig a Witcher 3-ban szerintem pár elütést számítva (ekkora szövegmennyiségben lehetetlen, hogy ne legyen hiba) parádésan sikerült a magyar.

(#33) Ger_man

Ger_man
(senior tag)

Múlthéten már berendeltem a Day One változatot az Aqua-ból, remélem át is tudom venni pénteken, mert ma kértem szabit aznapra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) cyberkind válasza Gery9112 (#32) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Angol változatban is voltak hibák? :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! Thonet & Vander Hoch bluetooth-os hangfalpár távirányítóval eladó!

(#35) Gery9112 válasza cyberkind (#34) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Nem egy játéknál volt, hogy a patch notesban angol vagy egyéb nyelvekben lévő elütéseket javították szóval nem elképzelhetetlen. :)

(#36) Ripper03

Ripper03
(PH! kedvence)

Srácok, megjelenés után 1-2 héttel várhatóan hozzájutok 14-15-ér? Nem azon a pár ft-on akarok spórolni, de időm se úgy lesz meg még van játék amit be kéne fejeznem, és addig ne legyen a polcon, ha 4-5 ezerrel olcsóbban megkapom rá két hétre. :R

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#37) hombre[EU] válasza oriic (#3) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Év játéka? Hát nem idén jön a TLoU 2?

you must be the change you wish to see in the world

(#38) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

35-40 óra a game?! Mindjárt sírni fogok. Ebbōl a minōségbōl 15-20 óránál nem vártam többet. Ez így EPIC

[ Szerkesztve ]

(#39) marilllyo válasza Gery9112 (#35) üzenetére

marilllyo
(PH! nagyúr)

Lásd NFS payback. Egy halom elütést javítottak az egyik patch-ben. Pedig aztán az abban lévő szöveg kiférne egy A4-es lapra...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40) cyberkind válasza marilllyo (#39) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Ebből is látszik annak a játéknak a minősége, még az EA is szart rá. :DDD

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! Thonet & Vander Hoch bluetooth-os hangfalpár távirányítóval eladó!

(#41) marilllyo válasza cyberkind (#40) üzenetére

marilllyo
(PH! nagyúr)

Ha szart volna rá akkor nem patchelték volna...Nem?! :)
Btw nem rossz a payback. A The Crew-nél jobb..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42) cyberkind válasza marilllyo (#41) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nem a javításokra gondoltam, hanem az alapjátékra, a másikkal meg az a baj, hogy a The Crew se volt valami hűdejó kjategória. :D

(#43) oriic válasza hombre[EU] (#37) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kizart h iden jonne.

Live-Die-Respawn

(#44) ***ANDRÁS*** válasza GodGamer5 (#31) üzenetére

***ANDRÁS***
(tag)

Én már vagy 1,5 hónapja. HZD befejezése óta. De már nemsokáig ;)

Üdv Deák András - 06202287175 ----- HAMILTON Bt - Mobil:06-20/9-585-228 - Villamosenergia legkedvezőbb áron való beszerzése, Energetikai szaktanácsadás, fázisjavító berendezések gyártása

(#45) Yodamest válasza ***ANDRÁS*** (#44) üzenetére

Yodamest
(őstag)

Bloodborne megvolt?

(#46) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Várom én is nagyon, első GoW játékom. :)

iPhone X | Garmin Fenix 5

(#47) Persie12

Persie12
(kvázi-tag)

Ha az előző 3 játékkal nem játszottam, mennyire fogom érteni a játékot? Mármint a cselekmény mennyire épít az előző részekben látottakra?

(#48) hombre[EU] válasza Persie12 (#47) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Kratos személyiség fejlődése és érzelmi stabilitása szempontjából releváns

[ Szerkesztve ]

(#49) Persie12 válasza hombre[EU] (#48) üzenetére

Persie12
(kvázi-tag)

Mondjunk nem értem miért csak a 3. Rész remastered. Elég sokat tudtak volna szakítani így a mostani rész előtt ha ki nyomják az összes részt remastered collection-be szerintem. Ps 2re nem volt meg az adott rész, Ps 3om meg nem volt a birtokomba. Így ha meg akarnám ismerni a történetet akkor kéne szerezzek egy 3. szériás gépet és a 2. részt,a 2re meg az első részt. 4re meg be tudnám szerezni a 3 remastered-et. De ez túl sok hűhó.

[ Szerkesztve ]

(#50) Deck válasza Persie12 (#49) üzenetére

Deck
(PH! nagyúr)

Egyetértek de PS NOW-on fenn van és játszható az összes GOW.:)

PS4 Pro & LG 27UD69 // PSN ID: deck91_x

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.