Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) eeXaa

eeXaa
(őstag)

sajnos túl sokat változtattak a wildlandshoz képest.... ez így ennyiért biztos nem kell.... gyanítom nem csak én gondolom így....
...majd 10 euro környékén esetleg

(#2) Fitzgerald válasza eeXaa (#1) üzenetére

Fitzgerald
(addikt)

Csak pont nem azokon a dolgokon változtattak, amelyeken kellett volna. A világ továbbra sem él, az AI továbbra is segghülye, a küldetések a szokásos színtelen-szagtalan UBI-sémát követik. Talán ingyen esetleg. Úgyis televágják a Ghost War-t mikrotranzakcióval, phasz fog ezért még fizetni is.

(#3) duvi

duvi
(nagyúr)

Minden hibája ellenére, coopban nagyon jókat szórakozunk vele :) . Ha valaki megvenné PC-re, ne felejtse el használni a - 20%-os kuponkódot (már ha van 100 ubi pontja)! Kliensből nem, de böngészőből elfogadja az ubi store!

Samsung Galaxy S8

(#4) pandras83

pandras83
(tag)

Nem tudom ki hogy van vele, de a valós térkép alapján létrehozott Wildlands után egy sematikus hightech sziget koponyamaszkos ellenfelekkel meg mindentlátó szuperdrónokkal nekem már nem az igazi. A Wildlands is unalomba tudott fulladni elég hamar, de itt már a béta alatt ásítoztam.

[ Szerkesztve ]

" Zárlatot csak úgy érdemes okozni, hogy a látvány kárpótoljon a következményekért."

(#5) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Ghost Recon: Breakpoint Angry Impressions! [BETA] ;]

Ez a játék konkrétan béta. Miért van olyan érzésem, hogy ez a játék el van sietve és félkészen kerül ki? Mintha az EA-től tanulták volna... :U A fenti videót végignézve számomra egyébként iszonyú unalmasnak is tűnik az egész.

Ja és hogy tetézzem a dolgot: Ubisoft Puts EA, Activision and Bethesda To Shame With Ghost Recon Breakpoint

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#6) Fred23 válasza duvi (#3) üzenetére

Fred23
(veterán)

Vagy adja el gyorsan az ember a VGA-ját, és vegyen egy újat az AMD-s akció keretében.

Mondjuk se egy Sam Fisher, se egy predator... :(

(#7) Devilstudio

Devilstudio
(tag)

Mi is tettünk vele egy próbát és akkorákat nevettünk mintha egy vigjátékot néznénk :DD
Akit érdekel meg is nézheti a videónkat: VIDEÓ

Youtube: Devilstudio

(#8) eeXaa

eeXaa
(őstag)

...most hogy megnéztem pár tesztet, biztos nem veszem meg. pedig a bejelentéskor day1 volt nállam... undorító, amit műveltek ezzel a játékkal...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.