Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hhenry #49 üzenetére

    előző lakás 35m2 1szoba, 0erkély... praktikus volt, mert rezsi szempontjából verhetetlen és akkor még kettőnknek elég is volt... ott fölénk költözött egy albérlő kutyával... az a nő olyan termetű volt, mint godzilla és szerintünk holland fapapucsban járkált otthon, a kutyája meg egy állat volt... 40kg feletti dög, ami teljesen meg volt bolondulva, amikor nem volt otthon a gazdája (napi minimum 12 órákat) ...pl éjfél körül ért haza a nő, akkor a kutya vonyított előtte órákon át, majd éjfélkor örömében futotta körbe oda-vissza a lakást 100szor :U harmadik emeleten voltak, ha nyitva volt az ablak, két hátsó lábra állva ugatta órákon át az utcát... (abban bíztunk, hogy egyszer fogja magát és kiugrik) ...többi lakó is teljesen kivolt, én is hívogattam már párszor a közös képviselőt, de nem lehetett egyszerűen mit csinálni vele... már az állatvédőket is rá akartam küldeni, hátha azok vérszemet kapnak, de papíron 35m2 elég élettér egy nagytestű kutyának, így nincs mit tenni... (szerintem meg 35m2 egy teknősbékának, vagy egy hörcsögnek elegendő élettér, nem egy kutyának)

    ...aztán végül az lett, hogy valaki felcsinálta a nőt és inkább elköltözött kutyástól-mindenestől valahova tanyára

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák