Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    Túl sokan lettünk a föld hátán. Cserébe nem kell megszakadni fizikailag és éhezés sincs. Valamit valamiért. :)

    Nem az öregasszony csapja be az ajtót, hanem a huzat - ő erről nem tehet!
    Különben is: a kisgyerekes gyerekének játszásától meg nem lehet munka után pihenni - délután hatkor! --> felmegyünk neki szólni - minden héten kétszer.
    Ha ezt megtárgyaltuk (= a kisgyerekeknek egyszer az apjába futottunk, aki kulturáltan, de lényegében elküldött a p.csába), onnantól a víz folyik rejtélyes helyekről az öreg panelben --> ezért is a fenti lakó a hibás, hiszen a víz fentről folyik lefelé. Szóval lehet sms-ezni és telefonálni, meg hetente ráhívni a gondnokot, mígnem az is elküld a francba. :W

    Amíg nem volt klíma és nyáron nyitott ablaknál kellett aludni, akkor volt, hogy lementem szólni a részeg fiatal csajoknak a térre, hogy aludna pár száz ember. Bele sem gondoltak addig. :)
    Hasonló esetben, de srácokkal inkább lelézereztem nekik az erkélyről, aztán, amikor észrevettek, mondtam, hogy holnap nekem munka van. Ők is rendesek voltak.

    De számomra is inkább a zaj, mint a büdös füst, ami a kertesházasban van. Most csak a láncdohányzás keseríti az életet...

    Azt azért hozzá kell tennem, hogy a lakóhelyem az utóbbi 2-3 évben nagyon durván "elzajosodott", aminek nem igazán értem az okát.
    Cserélődnek az öregek fiatalokra? Vagy csak romlik a kultúra, így kollektíve elengedik magukat az emberek?

    A skót f.sz meg éjjel a súlyzókat dobálta, és félévente 1 órára megnyitotta a kádnál a csapot, hadd ázzunk. Biztos nem szerette a bevándorlókat, akik elveszik a munkáját - igaz, mi dolgoztunk, ő feltehetően nem, mert ott a segély is elegendő. Amellett náluk hajópadló van még az újépítésűben is: állandó hangos nyikorgás. De érdekes módon mindez nem zavart. A cigifüst rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák