Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz cappa72 #4 üzenetére

    Én panelba születtem (44 éve) és azóta is panel, ráadásul a jelenlegiben 18 éve, de az utóbbi néhány évben valami megváltozott és nagyon nehezen bírható.

    (#5) doeeg: Mázlista vagy, hogy mindent bírsz! :K Én Fehérváron születtem, Pestre költöztünk és Tatabányán tanultam. Csupa nagyváros, de kezdek besokallni. Talán csak öregszem, de inkább az lehet, amit írsz, hogy az emberek nem figyelnek és gond nélkül zajonganak órákon át elfeledve, hogy a közvetlen közelükben még többszázan élnek.
    A "költözz tanyára" kijelentésekre azt szoktam válaszolni, hogy: Inkább te, mert te nem tudsz kulturáltan együtt élni a többi emberrel. Tanyán nyugodtan zajonghatsz.

    (#7) totron: "Ez a könnyű befogadhatóságra, ezáltal mégkönnyebb terjedésre ítélt és ennek szellemében megkomponált poszt is ugyanezt a befordítóan veszélyes attitűdöt veszi alapul a kinyilatkoztatásra, a tetejébe meg még büszke is egyszerűségére."
    Bízom benne, hogy ez valójában nem nekem szól, mert csak egy ferde tükröt tartottam a kép készítője felé, illetve azoknak, akiknek semmi sem jó. Más kérdés, hogy valós "élmények" alapján írtam.

    (#8) Narxis: Egyetértek! Van pár lakó a házban, akik 17 éve "áztatós"-nak hívnak, mert a beköltözés után szétrobbant a csőszekrényben a melegvízcső (mármint a gerinc, nem a lakás bekötés). Meg sem kérdezték, hogy mi történt.

    (#13) mephi666: Ez a sütögetés elég nagy otrombaság, főleg, ha bőven lehetne kicsivel arrébb is csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák