2019. szeptember 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

Ha van humorérzékük akkor beraknak egy jelenetet amiben Geralt a lovat egy fa vagy egy ház tetején találja. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#2) tibaimp

tibaimp
(őstag)

A könyvekben Geralt minden lovát Keszegnek hívja, nem ugyan az a lova éveken keresztül. Tehát így a cím pontatlan. (vagy engedjük el a könyveket.... ;) )

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) L3zl13 válasza tibaimp (#2) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

Miért pontatlan? Egy időben több lova is van? Vagy valamelyik lova nem volt hűséges?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Tsa-bika válasza tibaimp (#2) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Nem tudhatjuk mi van az eredeti könyvben, hacsak nem leszünk olyan szerencsések, hogy valaki bekommenteli. Felváltva olvasok angol és magyar könyveket, néha ordító hülye dolgokba futok a magyarban.

Ugyanakkor:

"The name refers to the roach (Rutilus rutilus), a common European fresh water fish. It has nothing directly to do with the either the French given name "Roche" or the character Vernon Roche (or, especially, the insect). Though the English term for the fish ("roach") does in fact share its origin with "Roche": both terms come from the French word for "rock".

[ Szerkesztve ]

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#5) tibaimp válasza L3zl13 (#3) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Több lova is volt, nem egyszerre, de olvasd el a regényeket is, nagyon jók!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Na és Kelpie ?

you must be the change you wish to see in the world

(#7) OkosTibi válasza L3zl13 (#3) üzenetére

OkosTibi
(csendes tag)

Witcher 3 ban még a loversenyes részen mondta, hogy minden lova roach/keszeg ha van több akkkor is mind.

(#8) Deske89 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére

Deske89
(csendes tag)

Kelpie-t Ciri lovagolja, legalábbis "A Tó Úrnője" kötetben.

(#9) hombre[EU] válasza Deske89 (#8) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Fecske-torony

you must be the change you wish to see in the world

(#10) Szaki00

Szaki00
(csendes tag)

Befutott az első trailer 😀😀😀
[link]

Weakness becomes my weapon, and pain, my pleasure

(#11) tibaimp válasza Szaki00 (#10) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Köszi!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.