Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    Most csak úgy, mert megláttam, hogy 480-s teszt :U

    Szóval elég régi i5-s gépem volt (760)/ 8GB ram. Szenvedtem is az új, számomra vonzó címekkel, egy ideig, aztán jött a 480/8GB és csoda lett :D, bár kicsit haragudtam az AMD-re, hogy ez "csak" egy közép kat, amit annyira nem reklámozott. Majd idővel ez is karcsult, de volt szerencsém a lapba aló majd legerősebb procit (x3470) beszereznem, majd potom pénzért. Azért telt az idő és ez a gép is kifújni látszott....

    Szóval úgy éreztem itt az ideje egy új gépnek: Új lap, proci, ram, stb
    Osztás, szorzás, kinél-mi-mennyi / meddig élek még.... ilyesmi. A konklúzió az lett, hogy szeretnék 4k-s élményt is, ha már mindenki erre... szóval értitek :B
    De pénz... Van is meg nem igazán erre.... Lett belőle első körben egy 32"4k / 24-75 Hz / FreeSync monitor és most úgy látom egyelőre nem lesz második kör :N

    Annyira bejött, hogy, ha nekem mondják nem hiszem el, a "kis" 480 kártyával 4k-ban simán nyomom a Doom 2016-t, a Dying Light-ot, a Borderlands3 -t különösebb butítás nélkül, mondjuk a kedvenc Fallout4 már nem annyira megy. Azt látom, hogy a Vulcan portokat szereti ez a monitor/gpu/cpu.

    Aki nem hiszi járjon utána :C ;) ;]

Új hozzászólás Aktív témák