Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz mad1 #27 üzenetére

    te is nagyon okos srac vagy!

    a vsync mire jo nagyokos? hogy ha overframel a jatek, akkor kompenzalja (regi kep meg felul latszik, de az uj is "benez az ablakon"... ez egy csunya effekt ugye... namost en nem errol beszeltem, fuss neki meg1X!

    hint: a folyamatos frame azt jelenti, hogy FOLYEKONYAN hozza az elvart frameratet amit szeretnenk elerni(60 fps pl)... na ezt pecen felejtsd el... jaigen! amire te akarsz kilyukadni, az az, hogy van egy atompover pcd ami a legrosszabb esetben is az also frame erteket (jelen peldankban) 60at presel ki magabol... akkor oke alairom... (mert ugye vészink opcio rulz)... de nekem MEG NE MAGYARAZD CSEZD meg, hogy a girszofvort futtato pecet osszedobsz moncsi nelkul 60bol, ami KONSTANS hozza a 60 fpst(tehat NEM LEHET ALATTA! >>minimum folyekony<< 60 fps legyen 1280*720ban!)... LOL!
    a tobbi bologato nagyokosnak is szol a hsz... :U

    gondolkozzatok el egy kicsit :C

    (szerk: nagyokosoknak: de meg pover pcvel(nem nem a MAC! :DDD ) sem lesz folyamatos a game... mindig lesz ingadozas... mivel pécé, vindozgaming ezert az oprendszer eroforrasmenedzsmentjebol kiindulva neha-neha mas is hozzanyul stb, mindig ingadozni fog! ez teny! igaz minnel mumajerebb a konfig annal inkabb nem lesz eszreveheto, de INGADOZNI fog! merjetek le, tudom kukacoskodasnak hangzik, de tenyleg be kell ismerni :P )

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák