2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) myckey

myckey
(addikt)

Még mindig nem értem, miért cipel ventilátort a hátán. :F

Na ezért nem én vagyok a fejlesztő.
:DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Előrendelés lemondva, ráér ez később is...

(#3) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Hát engem ez annyira nem nyűgöz le mint ahogy itt sokakat.
Egylőre azt sem látom át hogy konkrétan mégis mit kell majd ebbe csinálni...már a pesztráláson kívül..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) myckey válasza Sirandrish (#3) üzenetére

myckey
(addikt)

Hegyre mászni....Létrával.
Nem értem, ezt miért olyan nehéz betökélni. :U

:D :DD ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) Sirandrish válasza myckey (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nem is akármilyen létra...teleszkopós létra...bezonyám :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Deck válasza Sirandrish (#3) üzenetére

Deck
(veterán)

Legalább nem vagyok egyedül vele akkor :P

PSN ID: deck91_x

(#7) myckey válasza Deck (#6) üzenetére

myckey
(addikt)

Biztos nem vagy egyedül...
Sztm sokan vannak még szerte a juniverzumban, kiknek fingjuk sincs, mi is ez... :DDD

(#8) Snip3r_HUN válasza Sirandrish (#5) üzenetére

Snip3r_HUN
(addikt)

-Milyen az új létrád Reedus?
-Egy fokkal jobb mint az előző. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9) Sirandrish válasza Snip3r_HUN (#8) üzenetére

Sirandrish
(titán)

(#10) Sirandrish válasza Deck (#6) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hát legalább ketten vagyunk :D

(#11) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

RedDead2 vibe-om van a gameplaytōl. Abba is belefutott 100+ óra, ebbe is bele fog :)

you must be the change you wish to see in the world

(#12) oriic válasza Snip3r_HUN (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Na menj a fenébe! :O :C

Live-Die-Respawn

(#13) Low Noise

Low Noise
(aktív tag)

Hát ez elég beteg, és egyelőre unalmasnak tűnik, nem hiszem, hogy ezzel játszani fogok.

(#14) .LnB válasza Snip3r_HUN (#8) üzenetére

.LnB
(félisten)

:DDD ez jó volt!

Homo Ludens

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#3) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ne viccelj, én megvettem már mert annyira bízok az öreg Kojima-ban. De én se tudom, hogy ez mi lesz. Szerintem annyi alapján amit láttunk ebből a játékból, senki se tudja konkrétan megmondani, hogy most ez miért lesz jó.

Homo Ludens

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Én nem tudok ennyire bízni benne mert engem az MGS sorozat sem rántott magával :N

(#17) Carlos Padre

Carlos Padre
(addikt)

Lehet a Sony már tud valamit ezért nem nyomják, hogy PS exkluzív ;) Nem jó az, ha a hosszú évek munkájával felépített imázst egy ilyen játékkal kötik össze a haterek ;]
:DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A Silent Hills ígéretesebbnek tűnt mint ez a játék. Mindegy, azért bízok Kojimában.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#19) nonsen5e

nonsen5e
(addikt)

"Making weird games for weird people" - Yoko Taro,
ez jutott először eszembe. :)

Imádom ezeket a bizzar játékokat, amikből elsőre, másodikra meg harmadikra is csak pislog az ember, de a végén meg mégis csak összeáll valami nagyszerű.
Kíváncsian várom mi lesz ezzel a végére, mire kijön.

[ Szerkesztve ]

「今が最高」

(#20) Scholes9 válasza Sirandrish (#16) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Na én is pontosan így vagyok vele. Úgyhogy ez egyelőre kimarad, így is elég erős lesz nekem az ősz PS4 meg Switch fronton + egy rakat játék vár arra, hogy végig vigyem.

(#21) hyperspace

hyperspace
(őstag)

link nem értem, miért nem elég embereknek ennyi leírás, plusz a videók. Mi kell még, útmutató a végigjátszáshoz? Vagy hogy mi a teljes történet?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#22) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

Ez a grafika valami botrányos. Látom hogy a YT algoritmus is rontot rajta, meg ugye kamera felvétel, de a 3. videóban elég megnézni a tájat vagy a víz vagy a szereplő mozgását. Ez ilyen 2013-2014 szint.

[ Szerkesztve ]

Több mindent, kevesebb semmit!

(#23) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Közben cseréltem videókat hivatalos forrásra. :R

Live-Die-Respawn

(#24) hombre[EU] válasza oriic (#23) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Kojima azt mondta lesz valami briefing a Sony Booth-on belül ahol több infó lesz a gameplayrōl. Errōl tudunk valamit?

(#25) chris0000

chris0000
(senior tag)

mindenesetre elég érdekes a játékmenet,h közben egy csecsemőt kell pátyolgatnunk a rajtunk lévő inkubátorban,vmi furcsa világban...ez vagy egy zseniális játék lesz Kojimától vagy vmi óriási agymenés...ráadásul Daryl (walkind dead) karakterével meg nem tudom ezt az egészet összekapcsolni...:U

[ Szerkesztve ]

(#26) Kr/\toS válasza Sirandrish (#16) üzenetére

Kr/\toS
(senior tag)

PS2ig az is jó volt, aztán jól túltolta az öreg.

(#27) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

A lore meg a világ nagyon érdekelne, de a futárkodás nem tűnik túl izgalmasnak.

Aki hülye, haljon meg!

(#28) markknight

markknight
(őstag)

Remélem a játékmenet is adja majd és nem a történet viszi el a hátán a játékot, mint azt olyan sok Sony címnél tapasztaltam. Nálam is elő van rendelve oszt meglássuk.

(#29) Sirandrish válasza Kr/\toS (#26) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Lehet ott már nem csak gombázott a csávó :C

(#30) Sirandrish válasza markknight (#28) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Milyen SONY címekre gondolsz, amikben a játékmenet nem volt jó?

(#31) mike1334

mike1334
(addikt)

Hát ööö...ez egy játék lesz. Azt hiszem. Vagy vmi olyasmi...ez nekem kimarad úgy érzem...
Viszont a cyberpunk egyre jobban tetszik :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32) hombre[EU] válasza Sirandrish (#30) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Pl. a Bloodborne mert, az nem jó volt, hanem zseniális ;]

(#33) Sirandrish válasza hombre[EU] (#32) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hja hát igen...mondjuk erre így nem gondoltam :D

(#34) BoneDragon

BoneDragon
(addikt)

Ejjha megint mennyi minden derült ki a játékmenet videóból. Már tudunk aludni meg hugyozni is és az a létra, hűűű... :U

(#35) Snip3r_HUN válasza BoneDragon (#34) üzenetére

Snip3r_HUN
(addikt)

Ha Reedus reggelente egy kőműves actimel-lel kezd, akkor már-már egy építőipari szimulátort kapunk :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36) mike1334 válasza BoneDragon (#34) üzenetére

mike1334
(addikt)

A Postalban is milyen népszerű funkció volt :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37) csongi

csongi
(veterán)

Huuhaaa.
Vegig ilyen kufferral fog menni a hatan... jajj.
Ugy tunik az az inkubator gepeszeti egysege. Nekem olyasmi sztorinak tunik, mint az ember gyermeke...

(#38) chris0000

chris0000
(senior tag)

6 ok, amiért a Death Stranding az év játéka lehet
Praktikerben van ilyen létra? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.