Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz saen #27 üzenetére

    "-2 millióan nem játszanak: ezt honnan vetted?" Steamspy. A plyers in the last two weeks gondolom ezt hivatott jelenteni.
    "Amit írsz abból látszik, hogy nem ismered sem a játékot, sem a körülötte lévő hangulatot." A játékot annyira ismerem, amennyit olvastam róla, és amilyen videókat láttam. A körülötte lévő hangulatot szintén, ezek a következők:
    Utolsó 30 napban 63% pozitív, 37% negatív értékelés Steamen. Összes értékelést tekintve 72% pozitív, ergo elégedetlenebbek az utóbbi időben a játékosok. Ráadásul mivel sok értékelés van, ez már jelent is valamit, nem úgy, mint amikor 100 értékelés van leadva. Ez valóban a tömeg véleménye. Ezzel a játékok legrosszabb 31%-ába tartozik steamen az emberek értékelése szerint. Az utolsó 30 nap alapján ennél is lejjebb. Nem arról van szó, hogy 3 hülyegyereknek problémája van vele. Ez alapján is tényleg minőséginek tűnik a cucc.
    A patchekkel kapcsolatban leírtam mit gondolok, majd az idő eldönti, hogyan fog alakulni. :)
    Az optimalizálást változatlanul rengetegen szidják.
    Abban igazad van, hogy egy ideig még egészen biztosan dominálni fog, kicsit olyannak érzem, ha mondhatok egy filmes párhuzamot, mint a Transformerseket. Szidja mindenki, de azért csak beülnek rá a moziba, viszont egyre kevesebben évről évre.
    Károgó nem vagyok, szimplán tény, hogy az Early Access játékok 3/4-e sosem éri el a kész játék státuszt, és ez nem feltétlenül van szoros kapcsolatban a sikerességükkel. Ahogy írtam, ők már megszedték magukat, meg is értem, hogy ezután egyre nehezebb lesz melózni az egyre kevesebb pénzért, amiből már így is elég van. A sikert pedig véletlenül sem szeretném elvitatni, bármivel megszólítani ekkora tömeget dicséretes dolog. Emellett kívánom, hogy ne legyen igazam, és minél tovább élvezhesd te is, meg a többi ember is, ha már 30€-t kiadott rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák