Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz kwzatz #22 üzenetére

    Ránéztem most az értékelésekre steamen és amit feldobott az kivétel nélkül sértődött hülyegyerektől van akik ki lettek tiltva, pedig gyakran 200+ órát már beletoltak. Nem szeretnék most itt a részletekbe belemenni (sokáig tartana), de sokkal szigorúbbak itt a szabályok, mint más játékoknál és könnyebb ban-t kapni. Abszolút nem arról van szó amit írsz, a játékosok imádják a játékot, csak nem hagyják őket trollkodni és ez nem mindenkinek tetszik. Elég régóta követem a játékot, minden héten megdől a játékosok száma rekord, nagyon stabil a növekedés, ezen a héten ráadásul már nemcsak hétvégén hanem minden nap hétközben.
    Emellett twitchen is volt, hogy lenyomta a Lol-t heti nézőszámban mindenféle verseny nélkül, ez eddig egyetlen játéknak sem sikerült az utóbbi három évben, legyen akármekkora AAA játék.
    Emellett értem, hogy van aki szerint jól móka bármit szidni ami népszerű, de amit írsz abból nagyon lejön, hogy nem tudod mi van a játék körül és enélkül következtetéseket vonsz le. Persze szíved joga, csak szimplán nincs igazad :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák