Új hozzászólás Aktív témák

  • cbmfan

    senior tag

    válasz LamerGyuri #46 üzenetére

    pedig az igazság ott van... :DDD

    itt a folytatás is pár nappal későbbről:

    hányós barátunk visszatért.

    szerencsére itt volt főnök, két mondatban elmondtam a tényállást intézés előtt.

    - helló, segíthetek?
    - ööö igen, én voltam itt a hét elején, én hoztam a koszos (hehhe, peeersze. ha csak az lett volna benne...) gépet.
    - már emlékszem. sikerült kitakarítani?
    - igen! kimostam benzinkúton! (hogy mi? begurult vele az autómosóba, ezzel verdája tetején? :D vagy nagynyomású mókával megküldte?)
    - lássuk. (gép tényleg teljesen tiszta volt kívül-belül) de ugye tudod, hogy a múltkori esettel elvesztettél mindenféle jótállást, garanciát? hisz ez nem rendeltetésszerű használatnak számít.
    - aham... (főnök itt vonult be szervizbe röhögni)

    gépet felrakja asztalra. oldallap leszed, látszanak a rászáradt maradékok... de legalább nem büdös annyira.

    - ez a gép garantáltan nem fog működni. próbáltad bekapcsolni?
    - nem... de próbáljuk ki!
    - tesztelem, de csak a te felelősségedre.
    - oké...

    rosszabbik teszt monitor előszed, UPS szintén, felesleges HW elemek lehúz/kiszed, összedug minden, áram alatt cucc. led világít alaplapon, jó jel... nyomjunk egy power gombot. szikrázó hang, pukk, füst, UPS leold. gépről ennyit, alaplapon memória foglalatok és proci között szép 5 forintos méretű égésnyom. (valami 775ös microATX Gigabyte lap volt)

    - én szóltam.
    - hátööö...
    - valószínűleg DVD író és a vincseszter megúszta. ramok, videokártya kérdéses (intvga volt lapon), de azt inkább nem tenném be egy teszt alaplapba sem. (főnök bólogat) a tápnak és az alaplapnak biztosan vége.
    - ezzel most mit csináljak?
    - át tudjuk venni térítésmentesen veszélyes hulladékként a hibás alkatrészeket, és ha szeretnéd, az általad mondott összegből tudunk építeni egy másik gépet.
    - arra most nincs pénzem...
    - szeretnéd elvinni a gépedet ebben az állapotban?
    - aha... (totál bekómált, mintha itt se lenne)
    - rendben. (összerakom ahogy tudom, leejtés miatt kissé görbült a ház)

    kérdezem főnököt, szervízdíjjal zargassam-e. mondja, hogy hagyjuk szegényt...

    szöszmötöl még egy darabig, elvisz egy árlistát, hóna alá kapja gépét, és elvonul. köszönés nélkül persze.

    remélem, hogy nem látom többé...

    [ Szerkesztve ]

    Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Új hozzászólás Aktív témák