Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Spectrum #5 üzenetére

    Nagyon állat,láttam már,de most így reggel megint jót nyerítettem rajta. :DD
    Az a szomorú,hogy kb tényleg így működik a dolog.

    (#7) TheSCRiN

    "Az ME3, de úgy a teljes ME trilógia egy lebilincselő sorozat, mi a baj vele (jó tudom az utolsó 5 perc, de az valószínű a Bioware sara...)?"
    Erre sem tenném a buksimat,hogy nem a kiadó siettette őket...

    "A Crysis 2-vel megintcsak nem értem mi a gond, azonkívül, hogy mint a játékok 99% csak egy sima konzolport."
    Pont az a gond vele, és a játékok 99%-ával is,még a PC only címként beharangozottakkal is,hogy konzolport,és elcseszett az irányítás,mint pl BF3 ahol kiadáskor enyhén szólva röhejes volt az irányítás konfigurálhatósága.

    "a kiadót csak a fogyasztók igényeit próbálja kielégíteni."
    Aztz hittem a részvényesek zsebét próbálja megtölteni,egy rakat ravaszdit megnyúzva :D

    "A nagy kiadók közül még mindig az EA meg a Ubisoft ami ad ki valami használhatót is."
    Ez mostanában nem igazán divat,már jópár éve.Adjuk ki gyorsan,mert itt a határidő,aztán majd jön pár GB-os patch,és szép és jó lesz minden,vagy nem.
    Nem igazán törődnek az irányítás normális portolásával,egy fps-t meg nem fogok kontrollerrel játszani,akárki akármit mond.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák