2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! kedvence)

Reméljük TR-t az új VGA szériával mutatja be Nvidia :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#2) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

A JustCause-t nagyon várom. Ha decemberig végzek RDR-el ez lesz a következō. Persze csak,ha stabilan fut

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#3) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Just Cause 4 jöhet, a 3-at is imádtam és a 2-t is. A nyílt világában véghezvihető rombolás és "grapler"-el történő kunsztok sok-sok ökörködésnek adott helyet. Remélem lesz benne multi vagy online coop konzolon. :)

(#4) Tidus válasza b. (#1) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Szeptember 14.-én milyen szériára számítasz.

HEDT i9, maximum edition...

(#5) errorcode06 válasza Tidus (#4) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Állítólag augusztusban (végén) jön a zöldek új szériája 1180/2080, vagy kitudja milyen néven...

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#6) b. válasza Tidus (#4) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

A gamescom-on számítok új széria bemutatására a Tomb Raiderrel, nem szeptember 14.én. azt hittem ez egyértelmű ennél a hírnél.[link] :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#7) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Már meg sem kérdezem, hogy hol a VII Remake. :(((

七転び八起き - Legutóbbi AMV -m: https://www.youtube.com/watch?v=obYCXZgQn3c

(#8) hogabesz

hogabesz
(lelkes újonc)

"A játékban visszatér Roci Rodriguez védjegyének számító ejtőernyőjével" :D

(#9) Dvix

Dvix
(fanatikus tag)

Reméljük a Tomb raider hozza a mikrotranzakció vonalat és le lesz vágva a játékból egy nagy darab amit majd csak season pass-el lehet megvásárolni és majd egy nagy korlátolt fejlődésrendszer is kell, ami nem lesz baj ha 60 Dolláron kívül még megvillantod a bankkártyád. Jól van lehet rossz májú vagyok de most adtam esélyt a DX- Mankind Divided-ank, amit nagyon rosszul tettem. :(((
Itt most nagyon domborítani kell a fejlesztőknek, a kiadónak meg nem beleszólni, különösen miután az egyik fejlesztő beszólt a Naughty Dog-nak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Tidus válasza b. (#6) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Én ezt nem tudtam, le is maradtam. :U
De egy hónappal megjelenés előtt a csapból is folyhatna.
Köszi a hírt.

HEDT i9, maximum edition...

(#11) Scholes9 válasza Dvix (#9) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Ha így lesz, akkor dobozosan be lesz szerezve olcsón, aztán végig játszás után mehet is apróra...

(#12) Dvix válasza Scholes9 (#11) üzenetére

Dvix
(fanatikus tag)

Mondasz valamit lol! Persze mehet apróra ha konzolon veszed lemezesen! Jól mondod! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.