Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Gothmog #23 üzenetére

    Ezt már kétszer is kitárgyaltam a játék topikjában, így nem kezdem újra. Legyen elég annyi, hogy nekem ez nem jön be és kész. Én valósidőben szeretek harcolni, de persze nem akciójáték mintára, hogy ugrálni meg védekezni kelljen gombok nyomkodásával, hanem ahogy a Baldur's Gate-ben is volt, hogy taktikai nézetben, bármikor megállítva az időt, karaktereknek kiosztani a feladatokat, ilyesmit. Amikor már lépegetni kell, mint egy sakktáblán, akciópontokkal, az nem gyere be... :N

    Ez nem kifejezetten/csak neked szól: Viszont azt nem értem, miért kell egyből belekötni, mert leírom, hogy szar. Ez pusztán személyes vélemény, nem magát a játékot minősítem vele. Nekem nem tetszik és kész. Pont. :)

    MOD: Tudom, hogy a papír-ceruza alapú játékok körökre osztottak voltak, és hogy az egész D&D rendszer körökre épül, de ma már nem dobókockákkal játszunk. A proci pedig elég gyorsan tudja "fejben" számítani a kockadobásokat. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák