Hirdetés

2019. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

A Metal Gear Rising az egyik legjobb H&S a DMC mellett amihez szerencsém volt, aki még nem próbálta ki mindenképpen tegye meg és a zenéje nagyon ütős.

Splatterhouse-t is visszakompatibilitásba kedves Microsoft had trancsírozzak kicsit ;]

(#2) l.skywalker

l.skywalker
(PH! kedvence)

Mindkét One játékról mindig sok jót olvastam, most is. Ennek ellenére nem hiszem, hogy valaha is megvettem volna őket. Valahogy hasonlóan vagyok a South Park játékkal is.

A SW Republic Commando epic játék. Évente 1x végigjátszom a mai napig PC-n, megnézem majd valamikor hogyan muzsikál 360-on :D

"Engem gyíkká változtatott. ... De már elmúlt!"

(#3) persil

persil
(PH! kedvence)

"Ezeket a régi játékokat már csak azért is megéri kipróbálni, mert Xbox One-on mesésen futnak, 4x-es, illetve Xbox One X-en 16x-os felbontásban az eredetihez képest"

Ez nagyon jo, csak az a baj, hogy akarmilyen csillagaszati felbontast is raknak bele, ha a texturak, a fenyek, arnyekok, az effektek, az animaciok mind 10+ evesek, akkor mai szemmel ugyanolyan kurva ronda lesz a jatek. Ettol fuggetlen a republic commando egy iszonyatos jo jatek, rengetegszer vegigtoltam anno pc-n es most is nagyon orulok, hogy bekerul a gold-ba.
De ideje lenne mar megtanulni, hogy a felbontasnak van kb a legkevesebb koze egy jatek grafikajahoz.(teszt: nezz meg valamit max graffal mondjuk 720p-ben, aztan nezd meg minimumon 4k-ban...)

[ Szerkesztve ]

The only good human.. is a dead human!

(#4) szupermacs válasza persil (#3) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

One X-en nem csak a 4K felbontás és 60 fps a csodás, hanem a bump mapping működése is, ami PC-n ha jól tudom a 8600-as videokártyák óta már nem, vagy csak modolva. Ráadásul a képarány is eredetileg 16:9 a konzol változaton mókolás nélkül.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) persil válasza szupermacs (#4) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

De attol meg a regi marad a grafika, a lenyeg nem jott at. Sajnos(pedig tenyleg kurva jo lenne) ez nem remaster(mondjuk azok nagy resze is csak egy pocsek felbontasnoveles) csak a regi jatek uj gepeken.
Ez a jatek azt a torodest erdemelne kb, mint a resident 2.

(#6) szupermacs válasza persil (#5) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Nem értelek. Senki nem írt remastert, egy X Enhanced patchet kapott a játék. Ezt mindenki tudja, hogy nem remaster. A grafika is régi, igen. Itt az a nagy szó, hogy a Classic játékok mind kaptak X patchet amivel 4K 60 fps-ben futnak. Az eredeti játékok 480p/480i-ben. Ennyi.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#7) persil válasza szupermacs (#6) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

En az egeszet csak arra irtam valasznak, ami a cikkben le volt irva, hogy az eredetihez kepest 16x-os felbontason fut. Hat huha... :)
Erre irtam, hogy lehetne 16 ezerszeres is, akkor sem lenne szep(mai szemmel), kb tok mindegy a felbontas.

Egyebkent egyetertunk, csak mas megkozelitesbol.
De, mint irtam is, ugy amugy orulok, hogy itt a republic es biztos vegig is tolom ujra, regen is imadtam.

(#8) szupermacs válasza persil (#7) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Így már értem. :R

(#9) rdt89 válasza persil (#5) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Valamelyik nap játszottam végig az Underground 2-t, a Horizon 4 után elég bántó volt a szememnek, de a játékélmény sokszor képes elfeledtetni a grafikai ocsmányságot (nekem többet jelent az élmény mint a textúrák minősége, de ezt csak halkan teszem hozzá) :)

(#10) persil válasza rdt89 (#9) üzenetére

persil
(PH! kedvence)

Persze szubjektiv is, de nyilvan ez is egy igazsag :)

(#11) l.skywalker válasza rdt89 (#9) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)

NFSU 1 számmora még mindig az etalon és a Collin McRae rally :D :D :D

(#12) rdt89 válasza l.skywalker (#11) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nálam az NFSU 2, PoP-ok a bármikor előtudom venni és játszani kategória :)

(#13) l.skywalker válasza rdt89 (#12) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)

oh, PoP-Two thrones... anyám, hogy szerettem :D

(#14) rdt89 válasza l.skywalker (#13) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Egy jó kis remastered trilógia kiadásba 10-et adnék értük simán. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(fanatikus tag)

Jáj, a Just Cause 4 ma Game pass játék lett :)

(#16) l.skywalker válasza Rodi 4.80 (#15) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)

Bizony :D :C

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.