2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#22) Throme válasza Stauffenberg (#21) üzenetére

Throme
(addikt)

Annyira pénznyelők a Forzák, hogy ez a sorozat az egyik, amiért X360-ról váltottam XO-ra.
Nekem az előző generációs grafika is bőven jó volt.
Nem mondom, hogy az új nem tetszik, mert állati szép...csak már nem jelennek meg az újabb részek az előző generáción...

Ez ilyen fogyasztói társadalom. Ne akarj te leragadni egy verziónál. Valószínűleg az is belejátszhat, hogy az online részbe minél több játékost akarnak összpontosítani a legfrissebb kiadáshoz, ne aprózódjon már el a "nép" ...

(#16) Csapoati: A FH4-ben ez a szerencsekerekes pörgetés sokszor az agyamra megy, mert sokszor ruhát, kürt dallamot, vagy gesztusokat dob, amiket utálok. Ezeket inkább felválthatná speckó tuning alkatrész, vagy több garázslelet, vagy érdekes verseny...akármi. Ráadásul elég sok - leírom legfeljebb kimoderálják - buzis szart tesznek a ruhák közé.

(#17) muxi-muxi : Valszeg ezt a "halálos iramban" hájpot akarták meglovagolni. Én se tartozok már a célközönségbe, de ettől független tetszik a széria. Ahogy írod kinek ez, kinek az, de pont ezért jó, hogy egymás mellett fenntartják a két szériát (horizon/motorsport), hogy hangulattól függően lehet elővenni egyiket másikat...

szvsz

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.