Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Wolverine #9 üzenetére

    Akkor némi minősítést is írok...

    Mythos: Vicces játék, szerencsére a Flagship tudja, mit nem kell komolyan venni... noha a Diablóktól kiütést kaptam, ezzel szívesen elszórakozom.
    World in Conflict: huhh. Überkirály RTS, rég nem éreztem ehhez foghatót stratégiai játék közben... (Company of Heroes kimaradt) Igaz, erősen érzem, hogy kevés neki a procim teljesítménye, nem lehet eléggé lebutítani sajnos.
    Hellgate: London: az intro zseniális volt, a megvalósítás... kétesnek mondható. Láttam már szebb textúrákat is online játékokban is, mint ahogy fantáziadúsabb környezetet és játékmenetet is.
    The Witcher: az év nyertese minden szempontból. Ezt nem is részletezném tovább, nincs mit... :D

    + gondolatok még néhány játékról:

    WoW: Burning Crusade: nekem bejött ez a kieg, a Blizzard végre újított a küldetések terén is (a bombázós questeket a mai napig nagyon bírom), de sajnos a grindelés megmaradt és bizonyos szempontból egyszerűsödött ugyan, de a frakciók számának növekedésével mégsem lett könnyebb.
    Tabula Rasa: a béta alapján nagyon szép, nem unalmas, viszont kicsit monotonnak tűnik a küldetések megvalósítása...
    Fury: béta alapján ez sem jött be. Sosem voltam nagy PvP játékos, ebben pedig nincs más, csak PvP... fantasy környezetbe ültetett UT-nek modanám.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák