Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    Leszögezem, hogy ez az én nagyon szubjektív véleményem, senkit és semmit nem akarok megsérteni vele, talán csak öregszem.

    TestDrive Unlimited
    Játszottam vele, de tipikus mai játék: gyönyörű, jónak tűnik, de 0 fantázia, 0 realitás, pár poénos csapatás, meg pálmafában gyönyörködés után dögunalom, ment a kukába.

    Spider-Man 3
    Film alapjén nehéz jó játékot csinálni -a "3" a címben eleve nem túl bíztató.

    Bioshock
    Az év talán egyetlen jó játéka. A grafika szép és hihetetlenül gyors, a design átlagon felüli, a hangulat jó. Persze agyatlan öldöklés ez is, de legalább van hangulata, a hack-elés kifejezetten dob a játékon. Kár hogy a "questek" olyan szájbarágósak -konzolos örökség. Sajnos egy résznél állandóan fagy, drivercsere, és windows reinstall után is. Pech. A gyári patchek sem segítettek.

    Medal of Honor: Airborne
    Ezt nem néztem meg de kíváncsi vagyok rá.

    Colin McRae Dirt
    Ha a gépigény nem volna elég riasztó, elég csak az 3-as 4-es részek "realizmus"-ára gondolni, és máris elmegy tőle a kedvem.

    CoD 4
    Már a Battlefieldnél sem jött be ez a modern háborúsdi.

    NFS: ProStreet
    Ugyanazt írhatnám mint a CMR-re. Az utolsó valóban jó és innovatív NFS a Porsche2000 és a legelső rész volt. Ferrari edition mikor lesz? (vagy Lambo, BMW, Jaguar, akármi)

    Gears of War
    XBOX-on kipróbáltam, szintén percekre köt csak le. Az első "jajj de jó lopakodni", és "esik az eső a puskacsőre" élmény kiheverése után semmi motiváló nincs benne.

    Crysis
    Nevetni fogtok, bár csak a demoval játszottam, szerintem a komplexitásához mérten elég gyors. Szépnek szép, más téren is rendben van. Félek viszont, hogy csakúgy mint a Far Cry a kezdetek után ez is szürrealitásba megy át amikortól is nem sok kedvem lesz játszani vele...

    Ennyi.
    És hogy lássátok, nem csak fanyalogni tudok, győztest hirdetek: Az idei év legjobb játéka továbbra is a Jagged Alliance 2. Nem tévedés, nem elírás, a kettő. Még mindig jobban leköt mint bármi más. Kb hetedszerre is végigjátszva még mindig élvezem. Anno csak a Civilisation1-2 volt ilyen, az UFO, meg a MOHA1.

    Szeretnék olyan játékokat, mint anno pl a Maffia, vagy a Hidden and Dangerous volt. Nem túl rövidek, nem túl könnyűek, és magával ragadtak a hangulatával.

    Juteszembe: mégiscsak van egy "friss" játék, ami szintén lekötött 2 évre: a Guild Wars. Próbáljátok ki.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák