Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    válasz Devan #723 üzenetére

    Nekem nincs bajom vele, mióta húztam egyet a pánton, azóta nem maradt ki az alvás mérés sem. Ráadásul szoktam néha tesztelni, hogy mennyit mér az S10-esem meg a watch és hellyel közel azonosak. Pontos orvosi mérőműszerem nincs, sztetoszkóp van itthon, de azzal meg még nem mértem pulzust :DD

    A lépést - szerintem - több minden alapján méri, pl GPS. Még az óra előtt használtam a korábbi telefonomon csak a Health appot önmagában, ami a telefon GPS-e alapján mért, és most ugyanazt az útvonalat teszem meg, és kB stimmelnek az adatok. Nem számolgatom menet közben a lépéseimet, így számszerűsíteni nem tudom, mi a diffi. Nekem 10 perc után indul az auto felismerés, ugye a kézikönyvben is az van, hogy annyi idő után indul.

    BTW, online rendelsz és 14 napon belül elállsz. Ha nem orvostechnikai eszközt keresel, hanem egy kütyüt, ami mellé motivál az egészségmegőrzésben, akkor ez egy jó eszköz. Nekem alu van, sem a vásárlást, sem azt nem bántam meg, hogy nem SS lett. Minden be van kapcsolva, folyamatos BT a telefonnal, naponta egyszer töltöm, míg fürdetem a kisfiam, meg én fürdök, így 24-ből több, mint 20 órát van rajtam. Tegnap 9 körül vettem fel, ma este még 57%-on van és ez a kisebb, tehát az akksija is. Edzés jelenleg csak a gyaloglások, 10 percenként pulzus, fényerő automatán. Ertesítések bekapcsolva, Bixby off. Újravenném :)

Új hozzászólás Aktív témák