Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    1. Nagyon gagyi feelingem volt ettől valahogy, pedig nem most találkozom először Pokémon játékokkal.
    2. Nagyon antipatikus, hogy más játékok recordjaihoz vannak kötve bizonyos formok.
    3. Kétemeletes Pikachu LOL.
    4. Miért csak az ellenkező neműek esnek bele Eevee-be? ;]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Kanczy #1 üzenetére

    Igen, nevezhették volna Pokemon Godzilla editionnak is. Az anime nekem tetszett anno, sőt még felnőttként az megnéztem az ilyen-olyan ligás extra sorozatokat, de ez abszolút nem jön be. Alapból utálom a japán játékok túlzottan effektezett játékait, meg a "nagy méret jobb" mániájukat. Túl színes, zavaróak a túlzó effektek, a kamera össze vissza dobálása forgatása. Nem Kawaii. Ráadásul szegényes a környezet, az arénák, közönség kidolgozása és a szereplők is. A Nintendonál azt gondolják, hogy 20 év után sem kell frissíteni a grafikát.

    Nem tudom, hogy a Pokemon fantábornak ennyire fontos-e retro grafika, de azt tudom, hogy másoknak ez nagy negatívum. A Breath of the Wild dizájnerére kellene bízni ezt a játékot is. Megmaradna a mesés világ, de grafikailag mégis előbbre lépne.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák