Új hozzászólás Aktív témák

  • XuChi

    addikt

    válasz l.skywalker #45 üzenetére

    Hála égnek, amíg vannak olyan fejlesztő gárdák mint a Naughty Dog, Santa Monica, Quantic Dream, Guerrila Games, Poliphiny, Turn10 (Forza), stb stb, addig van remény a kimagaslóan jó minőségű Single Story játékokra. Ezek azok amik nekem személy szerint eladnak egy konzolt. Nem a Fifa, Nfs, Bf, meg Minecraft... :))

    Nagyon sok a casual gamer, akiknek csak azért kell egy konzol, pc, hogy pl fifa-zon. Volt kollégám, aki csak és kizárólag fifa miatt tartott konzolt, és minden évben megjelenés napján már a boltok nyitásakor, elsőként vette meg az aktuális fifa-t, és vett ki egy hét szabit, hogy tolja. Sosem jöttem rá, hogy mi a fene olyan rohadt izgalmas benne, hogy egy hétig nem lehet leszakadni róla. Mert egy Story orientált címen meg tudom érteni, egy WoW-ot meg tudok érteni, egy Diablo-t meg tudok érteni, de egy fifa ?!?!?

    És van a szomszédságomnban is ismerős, aki vett ps4-et és fortnite-ozik...., majd vett PC-t és ott is a fortnite-ot tolja... :W Mondtam neki, hogy vannak a PS4-re komoly ex címek, megnézte a videókat és közölte hogy ezek szarok, a fortnite sokkal jobb :Y :W

    Nah az ilyen emberekből van sok millió, és miattuk jön évről évre a sok szemét a cégektől. COD, Bf, NFS, Fortnite, PUBG, és a többi semmire kellő copy-paste játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák