Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz #48967168 #29 üzenetére

    Van itt pár dolog, ami egész egyszerűen nem úgy van, ahogy leírtad.

    Először is egy karrierfutamon max az elején kapsz csak 20-30k-t, később a modokkal, nem túl magas nehézségi szinttel bejön 50-60 is simán egy 5-6 perces futamért. Tehát egy óra alatt a töltési időket is beleszámolva ez önmagában kb 400 ezer. Igen, modokkal, ugyanis azok 10-50 ezerbe fájnak, ez a Forza 6-ban is így volt (sőt ott drágábbak voltak).
    Következőnek ott van a szintlépés, amikor vagy ingyen autót kapsz, vagy nagyon nagy kedvezményt egyre, vagy 50 ezer CR-t.
    A járműpark összes autója (kivéve a jutalmakat, tehát a Forza Edition autókat) elérhető vásárlással, nem is értem honnan jött az, hogy csak loot boxból lehetnek meg.
    Az amcsi gyerek nyugodtan vegye meg a ládát, semmi garancia nincs rá, hogy jót kap belőle. Én pl ma kaptam egy olyan autót, ami már megvolt, meg egy 70 ezreset, mindezt a 300 ezres ládákból. Viszont nyitottam már egy legendaryt, szóval van rá esély, csak nem sok.
    Az előrendelői autóknál pedig nem a creditet vágták meg, hanem a sok plusz xp-t, amit simán lehetett exploitolni. Most a FE autók még több pénzt adnak (nahát...).

    Szóval amit írtál, az egy jó nagy sarkítás, tele féligazsággal és csúsztatással. És amit egyszerűen nem vagytok hajlandók megérteni: nem kötelező az egész és NEM pay to win. Vagy akkor a WoW is ilyen, mert ott is lehet venni játékbeli pénzért olyan cuccot, ami vagy jó lesz neked, vagy nem.

    bunfi: Sokadjára is leírom, hogy nem kötelező! Kb 30 órám van a játékban, valami 53-as szintű vagyok, 101 autóm van, a collectro szint 11-es. Nyilván nem költöttem semmit, hiszen még nem is lehet, de nem is fogok. Mégis jutottam valahova.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák