2017. július 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

"hiszen ilyen élményben még nem lehetett részünk " Forzákban lehet nem. De példaként: Trackmania Nations, vagy bármelyik TM játék?

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#2) gianni85

gianni85
(PH! kedvence)

ez de király. nem is tudtam, hogy készül ilyen add-on :)

(#3) plejik

plejik
(őstag)

Inkább gyúrnának még nagyobb világra, meg lehetne valami motor addon, azzal lehetne még ütni szerintem.. :)

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 3][BAZINGA!!!]

(#4) Corpuscle válasza gianni85 (#2) üzenetére

Corpuscle
(senior tag)

Nem a te hibád, nem olyan rég tudódott ki a tartalma. Nálam nagyjából ki is fújt ez a dlc. A championshipek vannak hátra, becsületből azért végig viszem. Számomra sokkal hangulatosabb, változatosabb az alap és a BM térkép is.

[ Szerkesztve ]

(#5) rdt89

rdt89
(őstag)

Nagyon jó kiegészítő és remek teszt, bár nekem a hurkoknál többed magammal, nagyon durván be tud laggolni a játék (xbox one).

(#6) plejik válasza rdt89 (#5) üzenetére

plejik
(őstag)

Külső vinyón vagy a local-on van a játék?

(#7) rdt89 válasza plejik (#6) üzenetére

rdt89
(őstag)

Nincs hozzá külső vinyóm, de gondolom ez is lehet az egyik probléma.

(#8) plejik válasza rdt89 (#7) üzenetére

plejik
(őstag)

Külső vinyónál szokott nekem néha beakadni egy pillanatra Xbox one-on. De, akkor ez lehet game hiba, vagy bug..

(#9) ribizly

ribizly
(őstag)

Jópofa dolog ez. Bírom, amikor egy komolyabb játékhoz jön egy poén kiegészítő. :C

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#10) Csapoati válasza .LnB (#1) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nagyon más, mint a Trackmania. Én is azt hittem, hogy olyan lesz, de nem. Jobb lett, mint a bejelentéskor képzeltem. Önmagában persze nem éri meg az árát.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#11) .LnB válasza Csapoati (#10) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kipróbáltam, hangulatos, mint az alapjáték mocskosul szép is, de ennyi. Ott a T-rex jajjdejó. :)
4 éves fiamnak mutattam, leesett az álla, mondta is rögtön, hogy apa holnap is építsünk autópályát. Van neki sok, HW Mega Garage-zsal meg mindennel. Szóval nekem ez a kieg. kb. erre volt jó. :)

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#12) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Trackmania èrzetet sugall :)

Bring us the girl and wipe away the debt

(#13) dreampage válasza .LnB (#1) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Igen, én is a Forza játékok között értettem, hogy ilyen még nem volt. Egyébként én is úgy érzem, hogy a Trackmaniához jobban illene egy ilyen DLC. Csak annak ugye közel sincs ekkora marketing ereje.

A játéknak soha nincs vége.

(#14) NandoXXL válasza dreampage (#13) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Szerintem illik a Horizon arcade stílusához, nagyon adja a Horizon vezetési élményét.

(#15) BoWDaN

BoWDaN
(lelkes újonc)

A motorbor már kinyerték amit tudnak a kicsinyke kis konzolok :)) :K

(#16) GreatL

GreatL
(tag)

Lagolás az még mindig csak egy g... amúgy ez a játék még mindig érdekesen fut egy i7-4790K-val meg GTX 1080 Ti-vel...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.