Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz engusz #13 üzenetére

    Tudom, hogy a DRM egy formaja, de hogy a jatek felet telepiteskor meg akkor tolti le (pl. hasonloan a starcraft2hots-hoz) es ezt meg meg is magyarazzak miert, azert ez nevetseges. Mondjak ki egyenesen ez az elmaradt M$ vedelem potlasara van. Persze az AI fileokat megertem, de azok nemhiszem, hogy tobb szaz MB-t foglalnanak. Engem csak az zavar, hogy "terkoznak". Azert is mondtam, hogy "nuansznyi" nem pedig perdonto. Ez a sok kis aprosag a vegen majd osszeadodik. Nem temetem a konzolt jelenleg is van egy x360-am, bar nem sokat hasznalom (talan most GTA5 miatt majd megint eloveszem), de a kovetkezo generaciobol a PS4-nek adok majd eselyt. Nem mondtam olyat, hogy "csoda" ha netre van szuksege, de pl. kepzeld el megveszed a jatekot, ahogy hazaersz doboz kibont, lemez be es mar mehet is a verseny. Viszont most lehet varnod kell majd esetleg "akar fel orat" (pl. egy 10Mbit-s "atlag" nettel 2GB-t), hogy jatszhass. Persze ha olyan "feature" lenne, hogy egybol elkezdheted a futtatast egy minimalis install utan, mint a PS4-nel vagy a Blizzard programoknal akkor ez egyaltalan nem zavaro, viszont idezem: "le kell töltenünk azokat a fájlokat is, melyek nélkül a játék nem tud elindulni.". Ezt mar csak a 0day DLC-k tudjak uberelni :DDD

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák