Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz X Factor #2 üzenetére

    Jó pár fórumtársam a tanúm, hogy én eddig egy rossz szót sem írtam a pubg-ról. Nem próbáltam ki, de nem is szóltam le. Alapvetően marhaság a széllel szemben hugyozva bármi rosszat mondani arról a játékról ami szép lassan minden rekordot fölülmúl. De akkor legyen, beleállok. A pubg megvalósítása borzasztó igénytelen (próbálom finomítani a kijelentést: ) az én ízlésemnek. Akár mennyi videót megnézek, cikket elolvasok róla, a fejemet fogom, hogy egy ennyire igénytelen game, hogy lehet ennyire sikeres. Persze értem, hogy tök ötletes ez a játékmód, az ötlet nekem is tetszik. Csakhogy jelen állapotában egy ruszki modder 1éves teljesítménye is igényesebb cuccot eredményez mint az.

    Aztán megnéztem pár Fortnite BR gameplay-t és úgy gondolom, ez legalább jópofa. Én régen is sokat nyomtam a BF Heroes-zal, az is poénos volt. Még ha nem is komoly ez a Fortnite, de legalább nem leszek rosszul ha ránézek. Szóval adok neki egy esélyt, lehet ez se lesz tovább érdekes számomra fél óránál, de ez ingyenes. A fél órán kívül semmit sem veszítek. Aztán ha nem tetszik, akkor tényleg várok míg valaki tényleg jól megcsinálja ezt a játékstílust. Mert megfogják. A moba láz után ez a következő nagy lufi.

    (#6) AxBattler Battlefront 2-ben 20v20 lesz a max player létszám? Mert már a Naboo-s pálya is full kihalt volt a tesztek alatt. Olyan volt mint ha szellemvárosba rohangálnék.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák