Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz maximilian4 #27 üzenetére

    Én egy percig nem vitatom, hogy a PUBG EA játék, vannak hibái amiket javítaniuk kellene, de ezekkel együtt sem játszhatatlan, én csak ezt mondom:)

    EA játék..mindenki tudja..mégis mindenki elfelejti, amikor megveszi. És akkor jön a sírás, hogy 2 millió embernél összecsuklanak a szerverek (lol), hogy nem stabil az fps stb stb. Mindenki egy tökéletes játékot vár egy EA státuszú 30 eurós játéktól:) Van és kell még mit javítani, de jellemzően azok állítják be játszhatatlannak, akik nem is játszanak vele, aztán jön a fizetsz a bétáért és stb. Nézd, ha nem lenne összességében játszható, nem lenne ennyi aktív játékosa. Hype ide vagy oda, ami nem jó/nem megy, azzal nem játszanak az emberek. A Hype pontosan addig tart ki, amíg az emberek el nem kezdenek játszani egy játékkal lásd: For Honor, No mans skys stb.

    Ennél a játéknál meg pontosan a fordított eset áll fenn, azért vagy elnézőbb vele, mert jön az ultimate érv: de legalább ingyen van :)

    Egyébként ahogy korábban is írtam: szerintem mindkettőnek lehet helye a piacon, de kell pár hónap, hogy letisztuljon a kép. a PUBG első időszakában sem volt biztos, hogy megragad a játék a piacon, itt sem az.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák