H​i​rdeté​s

2018. április 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) l.skywalker

l.skywalker
(PH! addikt)

Milyen udvariasan fogalmaztál :D

𝚇𝚋𝚘𝚡: 𝙳𝚛𝚎𝚈𝚗𝚛𝚎𝚑 - 𝚂𝚝𝚎𝚊𝚖: 𝚍𝚛𝚎𝚢𝚗𝚛𝚎𝚑 - Twitter: @dreynreh

(#2) PiTM0N

PiTM0N
(kvázi-tag)

Hahah, ha valaki követte mostanában a Bungie dolgait, akkor tudhatja, hogy kb. az itthoni politikai pártok hitelesebbek a kampányidőszakban, mint ők.

Nem baj, őszre (talán) már elérjük a Destiny 1 szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Ezt a játékot már csak a hype tartja össze.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#4) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Ennyire sok a probléma a játékkal? Pár haverom játszik vele, de nem sokat mondanak róla...lehet nincs mit. :D

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#5) NandorHUN válasza PiTM0N (#2) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Az eladásokért bármit.

De tuti ebből is adtak el eleget, hogy bőven megérte nekik.

(#6) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"sokaknak feltűnt, hogy nagyjából az első résznél látott metódusokat láthatjuk"
Ezek szerint volt ennek 1. része is. :D

(#7) Hunpriest

Hunpriest
(fanatikus tag)

Van ennek még jövője? Sajnos az alapoknál ment félre az egész Destiny mizéria.

(#8) l.skywalker válasza Dr. Akula (#6) üzenetére

l.skywalker
(PH! addikt)

Igen, de nem jelent meg csak konzolra. Pedig jobb lett. Én is a D2 után szereztem be és néztem meg, a közösségi pályák (Raid, Strike, NF) tényleg jobbak, összetettebbek nehezebbek voltak.

(#9) l.skywalker válasza Hunpriest (#7) üzenetére

l.skywalker
(PH! addikt)

Lásd: Division. Az első hónapokban ott a játékosok 75%-a lépett ki és nagyjából a játék indulása után 1 évvel lett ismét felkapott.

Ja és a D1 ugyanez volt. A harmadik DLC lett az ahonnan számolják a Destiny "teremtését" :D

Szerintem ez tudatos. Az elején jön a posvány, mindenki szomorú, aztán az egyébként már előre eltervezett fejlesztéseket úgy állítják be, hogy "mert ezt kérték a játékosok" - jönnek majd akciók stb. - és végül mindenki boldog lesz, mert azt kapják egy év után amit egyébként szerettek volna kapni mindig is.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.