Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    válasz Hyena #23 üzenetére

    Sajnos az android auto-hoz kábel kell. Nemrég vettem hifi-t, azért utánaolvastam.
    A kábelen megy minden fontos adat: zene, internet, kommunikáció, de ha jön egy telefonhívás azt már nem bírja el a kábel ezért arra marad a BT. Amúgy teszteltem hogy mi a különbség BT és AA zeneminőség között és van. A kábeles jobb. BT-n nagyobb lesz a háttérzaj, meg érzésre is közvetlenebb a kábel.
    Szerintem jó ez így.
    Én vettem mágneses mikro USB kábeleket és 3Dnyomtattam egy egyedi telefontartót hozzá, így csak beteszem a telefont és megy is. (jó meg 0,5 nap elment a középkonzol kiszerelésére hogy az USB kábelt megfelelő helyre tegyem)
    A másik óriási előnye az AA-nak hogy lehet a zeneszámokat osztályozni és ez a lista nem marad az autóban.

    Az viszont tényleg kritikán aluli, hogy milyen kijelzőket és érintőpaneleket használnak az autó- és hifigyártók.
    Itt látszik legjobban mennyire húzzák le a szegény* embert.

    *azért aki újonnan vesz autót már nem annyira szegény.

    Viszont erről még az jut eszembe hogy nem feltétlenül csak autóba épített rendszereket kéne tesztelni, hanem a különálló hifi-t is lehetne. Itthon nincsenek ilyen témájú tesztek, miközben a kapható típusok eltérnek más országokétól (Kelet EU-nak számítunk). Amit vettem az is hagy kívánni valót, miközben többe került mint egy átlag okostelefon (aminek jóval jobb a kijelzője).

Új hozzászólás Aktív témák