Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #26 üzenetére

    Gőzöm sincs:)!

    Igazából nem látok benne trükköt. Továbbadhatatlanul eladnak valamit (ami számomra megfoghatatlanul varázslatos dolog), hogy senki más ne játszhasson a játék adott példányával, pláne ne egy időben.. szétnéznek a gépeden, mert egyetértettél velük, cserébe adnak egy szolgáltatást, update-ekkel, játékosközösséggel, adatlappal, szerverekkel. Azt hiszem kábé ennyi.
    Én ahhoz tudnám hasonlítani, hogy valaki(k) írnak egy könyvet, akár több éven keresztül, aztán az nyomtatásba kerül, és én úgy tudom megvenni az egyik példányt, hogy elhívom az eladót a lakásomba, ahol megnézheti, hogy milyen könyveim vannak a polcaimon, aztán odaadja a hőn áhított könyv egyik példányát, amit senki másnak nem adhatok oda, el sem cserélhetem, el sem adhatom. Ami plusz, hogy láthatom, hogy kik olvassák rajtam kívül ezt a könyvet, ha esetleg van frissítés, akkor azt elküldik levélben.
    A multi rész persze nem összehasonlítható ezzel a könyv-metaforával, de nem tudok jobb példát. Multizni lehet steam nélkül is... a lényeg benne van.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák