2018. október 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Nagyon vártam, nagyon élveztem, és nagyon ajánlom mindenkinek a PC-s verziót.
Nagyon tartalmas, élvezetes, emlékezetes játék. Ne riasszon el senkit, hogy nem FF fan, vagy mert a játék japán!

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#2) Mikamaka

Mikamaka
(PH! kedvence)

Most szeretném megvenni a FF XV játékot Ps4-re.
Gondolkoztam ezen a kiadáson, hogy jobb lenne ez. Úgy néz ki hogy igen.
Viszont valami nem egyértelmű számomra, a teszt elején ez van írva :

"A Royal Edition természetesen tartalmazza az eddig megjelent négy nagy DLC-t is, amelyek közül három a társainkhoz kapcsolódik, egy pedig a kooperatív multiplayert hozta be a programba."

A végére pedig ez:

"A Royal Pack DLC a három extra sztoriepizódot, illetve a multiplayer-módot nem tartalmazza, csak a többi említett bővítést."

Most akkor mit tartalmaz?

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#3) Bad Pritt válasza Mikamaka (#2) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

A Royal Editionben minden van.

A Royal Pack az alapjátékhoz egy olyan DLC, ami azon tartalmakból áll, ami nem az alapjátékhoz és a négy nagy DLC-hez kapcsolódik, azokon felül még plusz tartalom. Tehát egy ötödik DLC kb az alaphoz.

[ Szerkesztve ]

- Jellemezd magad három szóval. - Lusta.

(#4) Mikamaka válasza Bad Pritt (#3) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Kösz :R , de azért jól meg van kavarva ezekkel a megnevezésekkel :U

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#5) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

És akkor majd ha megjelenik idén a +3 DLC, akkor lesz majd még egy kiadás, ami Mega Royal Edition lesz ???? :W

(#6) Darkslayer95

Darkslayer95
(újonc)

Mellesleg nem 3 nagy DLC fog jönni a továbbiakban hanem 4 (ezek közül az első Ardyn sztorija lesz). [link]

(#7) .LnB válasza Darkslayer95 (#6) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Remélem Ardyn dlc jó hosszú lesz, mert nagyon érdekes karakter, van benne potenciál. Na megy ugye a kora sem kevés. :)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#8) Mikamaka válasza Darkslayer95 (#6) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Ezt a season pass nem tartalmazza? ( értem ezalatt, hogy amik a jövőben jelennek meg) Vagy ez csak az eddig megjelent dlc-re érvényes?

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#9) Darkslayer95 válasza Mikamaka (#8) üzenetére

Darkslayer95
(újonc)

Valahol úgy olvastam, hogy lesz a második season pass mint mondjuk a rainbow 6 siege esetében.
Szóval nem csak az eddig megjelentekre érvényes.

(#10) Mikamaka válasza Darkslayer95 (#9) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Remek... Újabb 20$ season pass...
Mindegy, ezt a kiadást előbb utóbb beszerzem.

PES & ISS PRO only

(#11) Komplikato

Komplikato
(PH! kedvence)

Na jó, akkor most hibernálom magamat és megvárjuk az Über Game of The Year Golden Director's Cut Royal Editiont. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) XuChi válasza Komplikato (#11) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

+1 :W

(#13) .LnB válasza XuChi (#12) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Neked megvan az alapjáték konzolon?

(#14) XuChi válasza .LnB (#13) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Nincs. Erre a verzióra vártam, de miután kiderült, hogy még ez sem tartalmaz mindent, így várhatok tovább :S

(#15) .LnB válasza XuChi (#14) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Akkor vedd meg szépen, told végig, nézd meg mennyi tartalom van benne, aztán csak utána nyomjad a fejét a falba verő smile-t. Ez a játék bőven megéri az árát. Aztán a megjelenő DLC-ket is simán meg lehet majd venni pár dolcsiért. És mivel én már végigtoltam a játékot, én most vakon képes lennék kifizetni az árukat.

(#16) janos68 válasza XuChi (#14) üzenetére

janos68
(fanatikus tag)

Ez a játék soha nem lesz készen, akárhogy toldozzák-foltozzák, így teljesen mindegy mikor veszed meg. Ha nincsennek nagy igényeid egy FF játékkal szemben, akkor még tetszhet is. Szerintem ez a legrosszabb rész a "sorozatban". Igen, még a rémgyenge FF13.-nál is, mert az valamennyire kerek lett.

(#17) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Ebben mindig lógni kell a plafonon?

i7, 1080 Ti, Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#18) .LnB válasza GreatL (#17) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Nem, az a Spiderman játék lesz majd PS4-re.

Hogy érted? Csak mert mondom, hogy van egy bazi nagy terület is a játékban, open world, és az felett nincs plafon.

(#19) GreatL válasza .LnB (#18) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

Úgy hogy valami kardot beleakaszt bizonyos magas tárgyakba és onnan csap le mindenkire. Persze aki játszott vele az nyilván érti, a többiek meg csak hülyeségeket írogatnak értelmes válasz helyett.

[ Szerkesztve ]

i7, 1080 Ti, Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#20) .LnB válasza GreatL (#19) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Röviden a rendes válasz a kérdésedre: Nem.
Videóval prezentálva: [link]

Teljes értékű válasz:

Noctis közelharci fegyverek széles skálájához férhet hozzá, mint például egy- és kétkezes kardokat,baltákat, tőröket és pajzsokat. A fegyvereket a semmiből teremti elő és a játékos manuálisan mozgathatja őket. Attól függően változik a támadásai gyorsasága és ereje, hogy melyik fegyvert választja. A normál támadásokon kívül vannak olyanok is, amik nagyobb kárt okoznak Noctis pozíciójától függően, mint például a „Side Strike" vagy a „Blindside" a „Warp Strike" támadás mellett. Az ellenségek támadásait hárítani is lehet és a hárítás minőségétől függően Noctis ellentámadhat. Ha pajzs típusú fegyvert használ, egy sikeres blokkolás visszalöki az ellenséget,sebezhetővé téve a támadásoknak. A történethez kapcsolódó fegyverek a Királyi Fegyverek amiket Noctis egy speciális támadás, az „Armiger" keretében tud előhívni. Ezek erősebbek a normál fegyvereknél, de Noctis életpontjaiba kerül minden használatuk. Ezen kívül pedig Noctis kétféle lőfegyvert használhat: fegyvereket, mint például pisztolyok vagy puskák, vagy gépeket, amik nagyon erősek és az alkalmazott típustól függően változik a hatásuk.

Az a lógás csak amolyan "lesből támadás", semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#21) wukodlak

wukodlak
(fanatikus tag)

Sziasztok.Akinek meg van PC-re,tudna nekem esetleg válaszolni.Megvettem steamen a windows editiont,letöltött valami 80 gb-ot.Na már most én szeretném hozzá a HD packot is ami ingyenes és amikor steamen megkeresem a HD packot akkor ott az van,hogy játék inditása nem pedig letöltés.Ezek szerint azt automatikusan letölti hozzá és akkor játékon belől tudom majd állítami,csak azért kérdem,mert egy 4k-s TV-én akarok vele játszani,és ha lehet teljes pompájában akarom élvezni.Segítséget előre is köszönöm.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#22) .LnB válasza wukodlak (#21) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Hello,

Azt az egy DLC-t pipáld ki, akkor tölti le a 4k-s textúrákat. [kép]
A játékban, pedig a grafikai beállításoknál, az Assets legyen ON.

[ Szerkesztve ]

(#23) wukodlak válasza .LnB (#22) üzenetére

wukodlak
(fanatikus tag)

Értem.köszi

(#24) .LnB válasza wukodlak (#23) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Viszont egy 1080Ti legyen a gépedben.

(#25) wukodlak válasza .LnB (#24) üzenetére

wukodlak
(fanatikus tag)

Nemrég újitottam 2 db 1080-at,talán nem lesz gond.

(#26) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Nekem életem egyik, ha nem a legnagyobb POZITIV csalódása ez a játék. Az előzetesek és gameplay vidók alapján nagyon leszoltam, lenéztem ezt a címet. De beszereztem szürkén, beleraktam több mint 40 órát, és most ott tartok, hogy megyek megvenni a steam verziót, mert ez valami csoda!!! Imádom. És nem érdekel, hogy harmadszor esek neki a 0-ról( volt 2 save game vesztésem. Az egyi 12 óra a másik 40 órányi játékidő volt) mert megéri minden vele töltött perc!!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.