2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Gomez86

Gomez86
(senior tag)

Ebből jó lenne venni egyet, és úgy 25 év múlva eladni néhány millióért bontatlanul...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy lenne ebből majd nyugati kiadás, Dragon Quest-es gyűjteményből se volt.

A Slime draws near! Command?

(#3) Cathfaern válasza ldave (#2) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Pedig jó lenne ha lenne, akkor venném rögtön

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kép:

[link]

Amúgy nagyon drága csomag, és nagyon sok minden hiányzik belőle... Nem kellene.

Live-Die-Respawn

(#5) Gergosz2 válasza oriic (#4) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

szépen mutat.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#6) WhiteWalker válasza oriic (#4) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

mi hiányzik belőle,mire gondolsz? - pl: a tactics ?

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#7) oriic válasza WhiteWalker (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

FF13-2, Crisis Core, FF7 Dirge of Cerberus, X-2, Dissidia, Type-0.

Jaja tudom hogy csak a főrészeket adják ki. Kérdésem miért? Only japán a cucc, a neve is az hogy ULTIMATE Box, erre meg kihagyják a többi cuccot hozzá? Nemááá.

Live-Die-Respawn

(#8) WhiteWalker válasza oriic (#7) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

ez már csak szőrszálhasogatás és irigykedés :DDD

PES & ISS PRO only

(#9) oriic válasza WhiteWalker (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Irigykedés? Miért lenne az? Ha kiadnak egy játéksorozatból egy negyed évszázados pakkot, akkor szerinted hiányosnak kell lennie annak? Főleg hogy mindegyik hiányzó rész hozzátartozik a fővonalhoz.(kivéve Dissidia, meg a folytatása)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) WhiteWalker válasza oriic (#9) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

mert nálunk nem jelenik meg :U de, a HD pakkok is hiáyosak, Metal Gear,Silent Hill és itt elég keményen lehetne szemrehányást tenni az első részek hiánya miatt...ebben viszont a fő sorozat részei mind benne van,elejétől a végig...elég respect a S.E-nek...a fanatikusok biztos kajálják majd japóba

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#11) oriic válasza WhiteWalker (#10) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nálunk nem lenne rá kereslet. Se Európában, se amerikában.

Igaz hogy a fő sorozat részei benne vannak. Egy FF-ben viszont a történet mindig is fontos volt. (sőt a legfontosabb szerintem) A kiegészítők nélkül megcsonkítják így őket. Ugyanúgy szorosan hozzátartozik az FF7-hez a Crisis Core, meg a Dirge of Cerberus, vagy a X-hez az X-2, vagy a XIII-hoz a XIII-2. Ezek nélkül csonka történeteket kapunk.

Japánok tuti hogy veszik a cuccot majd, de külföldi fórumokat olvasgatva nekik sem tetszik hogy kimaradta a részek. És igazából az SE-t sem értem hogy miért hagyták ki őket, semmivel sem lett volna nehezebb egy tényleges ULTIMATE pakkot összerakniuk.

HD pakkok más tészta. Azok csak simpla HD-ba felhúzott részek. Itt a pakkban nincs semmi újítás, eredeti változatban lehet megtalálni mindet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) Elims válasza oriic (#7) üzenetére

Elims
(addikt)

Sziasztok!

Szerintem is bele kellett volna tenni. Van írás arról,hogy miért maradtak ki??
Európai kiadás 100% nem lesz -legalábbis szerintem- :-( .
Japánul meg nem venném meg,ha milliárdos lennék sem.Csak nézegetésre?Legalább angol lehetne.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.