Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz heihachi #22 üzenetére

    nem vagyok 100% -ig biztos abban amit most mondani fogok... de nekem úgy tűnik, hogy ezek a játékok csak az újonnan megjelenő játékok... közben meg a már meglévő játékok majd szép csendben kapnak egy patchet amivel kinect kompatibilissé fogják tenni őket... most nyilván ezeket az ugrabugrálós játékokat fogják nyomatni első körben hiszen ezek azok amik teljes mértékben kihasználják a kinect -et, de aztán jönnek majd a "Better with Kinect" jelzéses játékok és azok már feltehetően a várva várt HC kategóriából fognak kikerülni

    én egy kicsikét azt hiányolom, hogy miért nem adtak ki a kinecttel együtt olyan kontrollert ami a jelenleginek a két marokban tartható verziója lenne... PS Move controller x 2 egy sima gamepad helyett... egyrészről megmaradna a gombos irányíthatóság, másrészről felszabadítaná a kezed mozgás szempontból

    a laggal kapcsolatban pedig írtam még egy másik topicban: [link]... plusz ha kicsit számolgatunk és nem megyünk bele mélyen a dolgokba akkor 30fps -> 33ms laggot eredményez plusz szerintem a mozgások fel vannak skálázva 60fps -re szóval 1 frame késésben van a játék szal kb 60ms körüli a késés... ELVILEG... gyakorlatilag meg hát ugye láttuk 1-2 videón hogy lehet az több is, de elvileg az már csak a fejlesztőkön múlik

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák