Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Cathfaern #11 üzenetére

    Igen , erre gondolok. Miért húzatta volna újra le? Hisz a visszajelzés az volt, hogy sikeres a kifizetés. Azt már csak az ügyfél látja, hogy nem vontak le tőle pénzt.

    Neki semmiért. Ki tudja mire rájött erre hány eset történt. Egyáltalán azt sem tudjuk hogy jött rá. Lehet valamelyik ismerőse szólt neki, hogy nem is vont le semmit a tankolásért és onnan indult az ötlet.

    Dolgoztam kúton és tudom milyenek a vásárlók. Akármi volt állandóan a céget hívogatták meg a főnököt, nem jött oda és szólt. De olyan szarokért is, hogy gázolajos lett a keze a pisztolytól, vagy hogy letiltottam neki a kutat, mert a kérésem ellenére folytatta a csomagtartóban lévő kannába tankolást (szigorúan tilos, nem engedheted meg). Persze az olyan esetek miatt nem hívták fel, mikor egy helyi nagy cég főnöke a céges rendszámos kártyával tankolt a saját kannájába és nem lett neki elfogadva a kártya (mivel tilos). Ráadásul még neki állt feljebb, pedig el kellett volna venni a kártyát és jegyzőkönyvet írni (ezek nem történtek meg). Sunyik lettek nagyon az emberek. Természetesen kivételek mindig vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák