Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    válasz Benito94 #32 üzenetére

    Nekem meg pont a 14 tetszik jobban. No, hát nem vagyunk egyformák. :)

    Jobban lehet védekezni, már nem csak a nemcsak a 16-osnál. Van mezőnyjáték, nem a 2 kapu közötti rohangálásról és az azonnali szerelésről szól a játék. Ettől nekem élethűbb az egész.

    A bíráskodáson kéne sokat javítani. Az előnyszabályt nagyon rosszul kezeli. Legtöbbször védekezésnél kapom, például az ellenfél szögletrúgásánál, ami egy vicc.

    A kezezés bekapcsolása elméletileg jól hangzik, de....A legtöbb ilyen random generált. Egy sima labdalevételnél hátul kezezik a védő. :U Gyak ingyen szabadrúgás az ellenfélnek. De rengeteg kezezést nem fúj be, főleg a lövéseknél passzoknál, gólpasszoknál!!!

    A nem a labdát cipelő játékos elleni szabálytalanságok sem mennek a játéknak még. Volt hogy szélen vezettem a labdát, hogy a 16-osra beíveljem. A középen szaladó csatárt meg szabályosan lekaratézták, eltüntették. És semmi!

    Az a baj, hogy sok kontaktot ütközésnek vesz a játék, mert ugye sok eset nem a szerelés gombbal történik, hanem összeszaladással. De sok eset ugye a valóságban, hatalmas szabálytalanság lenne.

Új hozzászólás Aktív témák