Új hozzászólás Aktív témák
-
Markoka1993
tag
Háát nem is tudom
Szerintem PS3/XBOX -on szebbnek tűnik
live gt: Markoka1993
-
mephi666
nagyúr
hát én nem nagyon estem hanyatt tőle... 2000-2001 volt az utolsó, amikkel még játszottam, de nem nagy fejlődést veszek észre így képek alapján... '96 és 2000 között azért volt különbség... azokkal még élvezetesnek találtam a játékot, de megkopott azóta a név rendesen... jah és nem utolsó sorban a 2000-el még p166mmx+voodoo1+32mb sdram konfigon kényelmesen játszottam... gépigények megnőttek azóta és annyival nem lett szebb a játék
"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris
-
sbiii
csendes tag
Hát hogy néz ki ez a sz.r? Látom megint PES lesz, nekem.
Alright, let's have some... fun.
-
Reignman
aktív tag
Talán velem van baj, de semmi különbséget nem fedezek fel a PSP/PS3/X360/PC verziók között, megint a nagyképű felengzős duma, de a lelátós képek nekem inkább egy FIFA Manager szintjére jók.
Arról nem is beszélve, hogy ha valaki játszott a Vampireloodlines, vagy az NBA 2k sorozat egyik tagjával, tudja, mennyire feldob egy játékot a reálisan mozgó ruhák szimulációja, én teljesen elszomorodok, amikor 2009 végén még mindig ilyen csőruhás, műanyagpáncélos embereket látok játékokban. Ha most valahol egy játék nagyot alkothat, az a fizika, jó lenne ezt a sportjátékoknál is viszontlátni, de az EA inkább a hasonló rókabőrökről híresült el. Szégyen.
-
Csabee.
nagyúr
Grafikailag nem változott sokat eddig a képek alapján csalódás, gagyinak tűnik, most már csak az irányítás meg a nagyobbb szabad terek izgatnak hogy mennyire lettek jók..
Üdv: Csabee.
-
Markoka1993
tag
ÉN eddig sem voltam valami nagy fifa fan, de ha focis játék, akkor ikább már PES
live gt: Markoka1993
-
Enton
addikt
Ha Fifa, akkor már Fifa 98 Road to World Cup.
Ennél hangulatosabb részt még nem sikerült kiadniuk:
Fifa 98 RTWC"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."
-
Csabee.
nagyúr
igen, ez szerintem is hangulatos részre sikeredett!
A focipálya nagyságát ami illeti, én arra gondoltam hogyjobbna kilehetne használni a teret, amit írtak is előző cikkekben, hogy 1-1 ellen pl ellehet menni, illetve jobban kihasnzálják az üres területeket, inteligensebbek a védők stb..
Üdv: Csabee.
-
GreenGuy
tag
Ez szvsz gyengébb grafkó,mint a tavalyi
.Jaj,és az a "szépen kidolgozott" közönség...arra már nincs mit mondani.Éljen a PES
!
-
GrooveHero
addikt
A képek alapján nekem gagyinak tűnik
Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us
-
gabi81
tag
hú de sz@rul néz ki. mintha egy psp verziót mutatnának.
én még mindig maradok a pes-nél.just believe in yourself
-
mustang_f
csendes tag
Sajnos mostanába a Fifa PC-n szerintem sokkal csúnyább ,mint PS3/Xbox360-on.
Ez van
-
Csabee.
nagyúr
én a pes 09et tettem fel hétvégén, 1óra után letöröltem, nem lehet a rumblepad2-met bekonfigolni rajta, elég gagyi menüt csináltak annak a játéknak! azonban a meccsen ahogy kezdődik stb.. 1-2 jó vonás van benne, de ha a kettőt eggyesítenénk akkor lehetne igazi.. így a PES nekem nagy csalódás volt, mert FIFA-ba bedugom a gamepadot és alapból normálisan kap gomb kiosztást a game pad (nem hiába ezzel is reklámozták) a pes-nél meg sehol semmi.. billel se tudom irányítani normálisan, gamepaddal sem.. tehát nagy csalódás volt nekem a pes, nyomban le is töröltem!
Üdv: Csabee.
-
Fla$hly
aktív tag
Hát nemtudom, vagy én vagyok ennyire pesszimista, vagy netán vak, de télleg vakuljak meg ha bármi változást látni lehet a 09 és az új 10-es PC-s képek között, talán a HUD-t leszámítva. Nemértem, egyszerűen nemértem, ugyanaz az arcade-os mozgás van már évek óta, és szinte semmi de semmi változás nincs magában a játékban.
Ezek az "új" képek is a Fifa 10-ből... annyira fosul néz ki hogy az már fáj.Tehát idén sem lesz változás sem a grafikában, sem a játékmenetben... remek
Vehetjük meg az új menüt és az orosz bajnokságot fifa 09-be
Évről évre annyi változás van csak amit egy 500mb-os patchel meglehetne oldani, de lehet még túlzok is az 500mb-al...
Aláírás
-
orkester
senior tag
Visszarakhatnák már a teremfocit a játékba. Nálam az a rész volt a legjobb.
PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!
-
Viktor77
félisten
Persze, hogy ez a céljuk. Szerinted hova éri meg jobban kiadni a játékot? Konzolra, ahol nagyságrendekkel kisebb a warez, vagy pc-re? És ha már megvetted a konzolt, akkor esetleg más EA játékot is megveszel rá.
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station…
-
Fla$hly
aktív tag
Csak én, aki már 15 éve számítógépet használ, és kb 3x fogott a kezébe gamepadot, az nemkicsit hozzávan szokva már a billhez, lehet hogy gamepad-al így meg úgy lehet figurázni fifában, de nekem nem áll rá a kezem
Egyébként meg, 50ezer az alapgép, + minden játék 15 ezer, ha nem 20. Tehát ha jól számolok ez bk 70ezer hogy fifázhassak normálisan, hát kösz nem, inkább akkor PES
[ Szerkesztve ]
Aláírás
-
mattpaksi
tag
Nem tudnak a 07 óta semmi újat belevinni!
A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!
Új hozzászólás Aktív témák
gp Nemrégiben kiderült, hogy október másodikától vehetjük kézbe a Fifa 10-et, azóta pedig érkezett néhány látnivaló is, platformonként.
Állásajánlatok
Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Város: Debrecen
Cég: pepris.de
Város: Budapest