Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz rycsyke #1 üzenetére

    Elég béna lett szegény.
    Oltári nagy hibákat nem találtam még benne (a menükezelés legalább egyszerűsödött és nem kér minden "lélegzetvételnél" megerősítést..., stb.), viszont lehetne hirdetni egy nyereményjátékot, hogy ki tudja felsorolni a játékbeli differenciákat az elődökhöz (közvetlen elődhöz) képest.
    A magyar kommentár is szinte ugyanaz, mint a 09-ben, pár eltérés van csak.
    Elég kiakasztó pl., ha 3. meccsen zsinórban ugyanaz a beköszönő... :U

    Ezek is érdekesek:
    Legalább látjátok, hogy néz ki 1024-es felbontáson, minden max. Elhiszem, hogy tartalékolják a "puskaport" a következő 50 évre, de háát... Azért 2009 végén már illene ennél... :D

    Az Atletico csatára lesen volna? ;] :DDD Elég érdekes helyen "tanyázik".

    Az ezt megelőző hsz.-re: Az irányítást szépen visszatoltam a régi típusúra, azzal már nincs gond legalább. Az alap valóban szörnyű.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz mephi666 #6 üzenetére

    Van egy ilyen is . :)
    Igaz, nem tudom, teljesnél mennyire szabja át, de elvileg...

    Más: [link] ;]
    (Bár azon a szinten, ahol játszom, pont jó..., nincs rá szükség. Nem is győzök 10:0-ra, de nem kalapálnak el annyira.)

    Én a szokásost:

    E=gyorsulás
    D=rálövés-nagy előre/visszarúgás
    A=hosszabb passz
    S=rövid passz

    Ez így elég, vagy legyen shot?

    Ja! Majdnem kihagytam: Azt "bírtam", mikor elkezdett havazni, majd néha be-bevibrált a kép, aztán így lett napsütés... Vagy a lámpák kapcsolódtak fel (égtek ki)??? :U
    Ez a vibrálás elég zavaró, igaz, tényleg ezzel óhajtották jelezni az időváltozást.

    Az átszaladás másik játékoson/bírón szintén gyakori baleset.

    Állítólag olyat is tapasztaltak, hogy oldalhálóból lett gól...

    Van benne pár " Kaka' " dolog... :U :DDD (Hogy a "Hajdúbé" humorral éljek.)

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz mephi666 #8 üzenetére

    Most kivételesen a spanyol bajnokságot kezdtem, a Reállal. Amúgy, a Man.-t szoktam választani.
    Nos..., igen. Az előttem szóló kollégának igaza van, kevesebb "support" kéne és talán több javulást látnánk. Amíg a jónépnek ez is elég, meg éljenzi, addig...

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák