Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hát ez pc-n szerintem idegölően béna lett... az irányítása valami ritka sz@r... beállítottam ugyanúgy, mint a 2001 előtti fifákat, de nagyon gagyi... pl néha, amikor egyenesen előre akarok passzolni, nem egyszer csinált olyat, hogy a másik irányba megindította az ellenfél támadóját, amiből gólt is kaptam... (ja, meg hiába próbálok bizonyos irányba passzolni az üresen levő embernek, gyakran egy ellenfél játékosnak adja a labdát... persze másik irányba) na, meg csomószor hiába akarok a védővel odalépni az ellenfélnek, sokszor semmit nem csinál... a saját kapusom meg rengetegszer úgy szerelt, amiből büntető lett... engem idegesít ez a játék... a régi fifákat szerettem, de ez valami nagyon béna pc-n... :( a statisztikák is általában olyanok, hogy 12 kapuralövésemből 3 kapufa, 0 gól, az ellenfél meg 2támadás/2gól a védők/kapus bénázása miatt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák