Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Def26

Def26
(félisten)

Jó is volt. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#2) oriic válasza Def26 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nekem kicsit furcsa volt, de a kocsikázást élveztem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) errorcode06 válasza Def26 (#1) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Hát, a bf4 után kellemes meglepetés volt, az biztos...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#4) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Ha Ti próbáltátok, csak érdeklődnék, mennyire volt veszélyes a gépigénye?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) errorcode06 válasza tibaimp (#4) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Phenom 2 X4 955BE 3,2@3,6, 8gb 1333, MSI R9 270 2gb, samsung HD502HJ 500gig winya és Mid/high-on elég szépen elfutott. Legalábbis 30 alá nem ment.

szerk: fullhd-ban, természetesen...

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#6) tibaimp válasza errorcode06 (#5) üzenetére

tibaimp
(őstag)

OK, köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Enton

Enton
(addikt)

Várom milyen lesz a fogadtatása, lesz-e premiuma, ha igen az mit hoz majd.
Eleddig nagyon kis valaminek tűnik, beta se győzött meg, viszont sokan azt mondták jobb a hitreg/netcode én ezt nem véltem észrevenni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) lofagi

lofagi
(addikt)

Azért jó ilyenkor látni és visszagondolni arra, hogy egy-két troll miket írt a hangokról. :D "ááá a hangok nagyon xarok voltak, a valóságtól messze..." és a hasonlók. Ha ez nem a valósághoz közeli akkor ugyan mi???? Várós nagyon! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) philips20

philips20
(aktív tag)

Egyre jobban tetszik :)
Bf4 et sajnálom hogy meg vettem, de ez tuti vétel lesz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.