Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz philoxenia #36 üzenetére

    nézd, én egyedül azért értek valamennyire ezekhez a dolgokhoz, mert világéletemben mindent szétszedtem és megpróbáltam megérteni. szóval ez nekem egy tanulási folyamat része, mindemellett rendkívül szórakoztató. az egy bónusz ha ezzel hozzájárultam egy-két olvasó okulásához.

    az anyagi vonzata szigorúan és kizárólagosan egy eszköze annak, hogy azt csinálhassam amit szeretnék, semmiképpen sem egy önmagáért létező vagy önmagában értelmezhető cél. ebből egyenesen következik, hogy az ilyen jellegű dolgok definíciószerűen nem árazhatóak be.

    most mondhatnám példának hogy egy másik hobbim nekem is a klímaidegen növények nevelgetése. most is van nagyjából 50 vénusz légycsapó palántám, magról nevelve, ugyanitt kb 20 sarjhajtás ugyanebből a körből. ha ezt levetítem a jelenlegi piaci viszonyokra, kb 150e forint áll az ablakpárkányon. Anyagiakat tekintve viszont mégis csak egy pénznyelő, mert nem tervezek üzletet csinálni belőle. maradnak itt amíg van helyem, ha nem akkor keresek nekik másik lelkiismeretes gondviselőt.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák