Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Grath #22 üzenetére

    Nem kimondottan erre értettem. Hanem volt egy, vagy két nap, amikor a hírek között is csak FC6 hírek voltak egymás után. De ilyen direkt random generáltak, már a cím alapján is semmiről szóltak. És ha már napokig csak ez megy az említett oldalakon, akkor elég meglepő lenne ha egy teljesen negatív hangvételű teszt kerülne ki oda.

    És most direkt megnéztem a GS tesztjét. Konkrétan az Ubisoft legjobb játékának nevezik. Nagybetűvel kiemelve. Szóval azért érted Grath... (Megnéztem volna, ha mondjuk Mazur írja a tesztet. :D) Persze, nincs lefizetve. Nem azt mondom, hogy oda mennek, aztán a kezükbe nyomnak pénzt. De valami féle ráhatás csak volt nem?! (Nem kell válaszolnod, ismerőseid tudom).

    Ez olyan, mint amikor "csoda streamereket" kiutaztatnak egy stúdióhoz, hogy exkluzív kipróbáljanak egy játékot, idő előtt. Nem kell fizetni nekik, nem kell kérni őket, de már a gesztus miatt se fog olyan rosszat mondani az adott játékra. Meg csak ott van a fejekben, hogy ha most rosszat szól, legközelebb nem hívják meg.
    Ilyen egyszerű dolgokkal, simán manipulálják őket.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák