Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) Archer

Archer
(őstag)

A játék majd kiderül milyen lesz, remélem nem cseszik el viszont ebből a pár videóból ítélve Vaas karakterét nagyon eltalálták és a csávó orgánuma is nagyon passzol hozzá.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2) Tibor92

Tibor92
(tag)

Jaja, nekem is nagyon ez a Vaas gyerek..

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#3) Gude

Gude
(senior tag)

A 2. rész egyhangú játékmenete után jó lenne valami pörgősebb.Vaas odab@sz ;]

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Puma K válasza Gude (#3) üzenetére

Puma K
(veterán)

Ne is mond... mikor még anno továbbjutottam a "második mapra" akkor így hangosan felkiáltottam a gép előtt ülve, hogy "Mi a f@szom?!". Egy dolognak örültem kb... hogy már minden hol csak Jeep terepjárók voltak :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5) Gude válasza Puma K (#4) üzenetére

Gude
(senior tag)

Multiban volt egy kis "élmény" de az sem tartott sokáig :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) KYZRR

KYZRR
(senior tag)

Felcsillant a szemem, amikor megláttam anno a Far Cry 3 nevet, de sajnos elmattult, mert nem folytatják az 1. részt :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) rankesz

rankesz
(addikt)

Egyre jobban várom!

További pozitívum, hogy ha hihewtünk a pletykáknak akkor nem kell új gép a magas részletességgel való futtatásához

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#8) Herczi

Herczi
(senior tag)

Did i ever tell you the definition of insanity?

Kb emiatt a mondat miatt fogom kipróbálni ezt a játékot. :DDD

(#9) Apika

Apika
(Közösségépítő)

A videó alapján nagyon szépen kidolgozott lesz ez a játék. Én is várom már... :K

(#10) - monkey -

- monkey -
(csendes tag)

Én abba a társadalom által kitaszított fajtába tartozom, akinek az első rész nem, a második pedig nagyon bejött. :DD Viszont az előzetes információk/videók alapján ez is eléggé várós... :)

Love cannot save you from your own fate.

(#11) Chapel

Chapel
(addikt)

Ezek szerint szűk réteghez tartozom, mind a két részt szerettem és többször is kitjátszottam :)

Várom a 3.-at is, eddig jónak tűnik.

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#12) teeem

teeem
(aktív tag)

Jól néz ki. De mi volt az a dábsztep az első videó elején, csak nem Skrillex írja alá a zenét? ;]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.