Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz -Skylake- #31 üzenetére

    Ez a trend elég sok játékra igaz, pl. most játszom a Far Cry 5-tel. FC3 óta lényegében ua., csak más környezetben. De 2 évente miért ne játszanék vele, elvégre szórakoztat, szép a táj, él a világ, változatosak a küldetések, amik: nem küldözgetnek körbe a fél bolygón, hamar elmondja, ki és mit akar és hamar oda is lehet jutni, amennyiben épp nem akarok bolyongani (azaz jó a gyorsutazás rendszer).

    De ezt a Fallout mániát sosem értettem... fene sem akar egy lepusztult világban kalandozni. Metro 2033-at próbáltam még valamikor, de hamar abba is hagytam, nem az én világom. Ugyanebbe az unalomba fulladt nálam a Mass Effect Andromeda, igaz, hogy ott is a sztori miatt kopár és barátságtalan minden, de akkor is. Plusz arra rátett egy lapáttal, hogy hosszú percekig tart eljutni bárhova is a rossz gyorsutazás rendszer miatt.

    S most akkor a Fallout 76 nem más, mint céltalan kóborlás, mutáns görényekre és robotokra lövöldözéssel? Egy rohadt küldetés nincs benne? Mert akkor tényleg megérdemli, aki megvette, azért manapság demo nélkül is lehet tudni egy játékról, hogy mit nyújt.

    De a legjobb példa arra, amit írtál, a CS: GO. Egy haver miatt megvettem, de hát egy égetnivaló sz@r. Hogy mit eszik ezen több tízezer ember, meg bajnokságok, érthetetlen. Bár a játékosok életkorát figyelembe véve lehet, hogy egyszerűen nem én vagyok a célcsoport.

    Plazmacucci: arra se kényszerít senki, hogy megvegyék. De mivel WW2, azt mindig el lehet adni. BF4 volt az utolsó, amit én megvettem, Hardline kimaradt, meg a WW 1-2 se érdekel. De igazából a BF4 is kb. ua., mint a BF3, csak más pályákon.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák