Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz Grath #39 üzenetére

    Hogy tudsz objektíven vélekedni a saját cikkedről? :)
    Véleményem szerint túlságosan ráfeküdt az írás arra, hogy kiemeljen minden egyes negatív dolgot függetlenül attól hogy mennyire van jelentősége, valamint az egész olyan dolgok hiányolásába csap át ami nem is része a műfajnak, mivel ez nem az a Fallout ami az előző három volt, ahogy azok sem azok ami az első kettő és az el nem készült epizód. Mint ha nem akartál volna találni semmit ami esetleg leköthetne.
    Npc, azaz non playable character ahogy én anno tanultam, márpedig azok vannak a játékban. Igen, nem emberek és nem lehet tőlük kérdezgetni, de vannak. Lore is van.
    Én megvásároltam a játékot és nem tartom jónak de játszhatatlannak sem. Nem kellenek hozzá barátok, hogy fun légyen, elég ha egy két embert behívsz team-be. Egyszerűen nem kell semmi máshoz hasonlíthatni, sem a Fallout négyhez, sem a Rusthoz.
    Megértem, hogy miert nem tudnak vele az emberek hosszú távon jól szórakozni, mert egyedül pl tényleg nem lehet, de a harminc körüli pontozás részedről pont annyira alacsony mint amennyire az amit a RDR2 kapott tőled. Persze mind ezt úgy írom, hogy ez csak az én véleményem, mielőtt bárki is kardot ránt, mert látom már itt is megjelentek az olyan kommentelők akik élből megvetik azokat akiknek a játék tetszik.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

Új hozzászólás Aktív témák